0
0

وبینار رایگان ثروت آفرینان اینترنتی

1513 بازدید
ثروت آفرینان اینترنتی

ویدئو وبینار رایگان ثروت آفرینان اینترنتی که به معرفی پکیج ثروت آفرینان اینترنتی می پردازد و آموزش هایی در این پکیج داده می شود که پیشنهاد میدهیم حتما ملاحظه بفرمایید.

متن کامل وبینار رایگان ثروت آفرینان اینترنتی برای دوستانی که نمیخواهند ویدئو را ملاحظه کنند:

ثروت آفرینان اینترنتی

به نام گشاینده کارها ز نامش شود سهل ، دشوارها

سلام و عرض ادب خیلی خوشحالم که در خدمت شما همراهان عزیز آکادمی گوهری هستم

حتما میدونید افراد بسیار کمی هستند که به فکر خروج از قلعه عادت و تغییر یا بهبود زندگی خود هستند و خیلی خوشحالم که شما با ما همراه هستید .

چون با دیدن این فیلم آموزشی استارت تغییر و بهبود زندگیتون را خواهید زد، من کی هستم و چرا احساس میکنم میتونم به تو دوست عزیزم کمک کنم؟

من امیر گوهری هستم  و در این آموزش می خواهم تجربیاتم را در اختیار شما بگذارم افراد زیادی هستند که می گن به هیچ کاری علاقه نداریم یا طرف لیسانس و فوق لیسانس گرفته و میگه بیکارم و هیچ کاری وجود نداره و دولت هم برامون هیچ کاری نمیکنه.

چرا همش باید وابسته به دولت باشیم؟ چه دولت خوب و چه بد برای پول در آوردن نباید همه کارمند باشند، خود من هیچوقت دوست نداشتم کارمند باشم در صورتیکه پیشنهادات وسوسه انگیز زیادی داشتم و البته بابتش بهای زیادی هم دادم تا راه و چاه را یاد بگیرم.

ما در اینجا قرار نیست کار خارق العاده ای کنیم ، قرار نیست سیستم محرمانه سرتا پا دروغین به شما بگیم، ما قراره راه و چاه را به شما یاد بدیم که نخواین مثل من پستی و بلندی های زیادی رو طی کنید و خطا کنید وقتی درست راه و چاه رو یاد بگیرید دیگه خطا نمیکنید و به موفقیت می رسید.

تبلیغات در گذشته

در سال های گذشته برای اینکه کسب و کارمان و یا خودمان را به دیگران معرفی کنیم راه های کمی بود مثل پخش تراکت که نهایتا اطراف منطقه خودمون را می شد پخش کرد چون هزینه زیادی باید صرف چاپ و پخش می شد، چند سال بعد با ارسال پیامک تبلیغاتی که اگر میخواستیم به کل شهرمون ارسال کنیم باید هزینه زیادی می کردیم و پیام هایی ارسال می شد که اکثرا توسط صاحب گوشی باز نمی شد و یا کلا خوانده نمی شد.

یه راه دیگه هم این بود که به روزنامه های مختلف که بخش نیازمندی داشتند پول بدیم تا برامون تبلیغ کنند، اما الان دیگه مثل قبل این کار هم بازده خوبی نداره

تبلیغات نوین

اما زمان حال فرق کرده اینو میشه از حجم برگه های روزنامه ها  10 سال پیش با الان مقایسه کرد اون موقع چند صفحه نیازمندی داشت؟ الان چند صفحه؟

اما الان ابزارهایی داریم که در 10 سال گذشته خیلی هاش نبود: مثل اینستاگرام، توییتر، فیسبوک برای تبلیغات آنلاین یا ابزار های ارتباطی مثل تلگرام و واتساپ یا نیازمندی های آنلاین مثل شیپور و دیوار یا راه های تبلیغاتی آنلاین که وابسته به دیگران نباشیم مثل داشتن سایت و سئو اون که همه کارهایی که برای سایتمان انجام میدیم نفعش برای خودمون هست.

طراحی سایت و سئو سایت

مثلا: اگر با فلان کلمه سایتمون به صفحه اول گوگل برسه کلی به ارزش سایتمون اضافه میشه و بعد از مدتی سایتمون به یه مرکز درآمد شبانه روزی تبدیل میشه و تازه برای اینکه سایتمون بیاد صفحه اول گوگل می توانیم از یه راه مطمئن و سریع دیگه هم استفاده کنیم به نام تبلیغات ادوردز گوگل که در چند ساعت صفحه اول گوگل را از آن خودمان میکنیم، در کل میخوایم به چه چیزی برسیم؟ اینکه در حال حاضر میشه کسب و کار و حتی خودمون رو سریعتر به دیگران معرفی کنیم.

پس بستر برای پیشرفت بازه و میتونیم تو کسب و کارمون پیشرفت کنیم فقط به یه شرط (تخصص) ما راه های خیلی بیشتر از این چیزهایی که خدمتتون عرض کردم را هم داریم برای ارتقاء کسب و کارمون اما چه چیزی باعث میشه بتونیم ازشون استفاده درست کنیم و به موفقیت برسیم؟

آموزش کسب و کار اینترنتی

(تخصص) ، بله ما دو راه داریم یا با یک متخصص یا مجموعه ای که این خدمات را میدهند کار کنیم مثل مجموعه ما که آپ گوگل نام داره که کمترین هزینه ای که بابت طراحی سایت و سئو دریافت میکنیم ، تا کسب و کارتون رو به موفقیت برسونیم حداقل دو میلیون تومان برای طراحی سایت و ماهیانه یک میلیون تومان برای سئو که هزینه 6 ماه آن حداقل 8 میلیون میشه اونم فقط بابت این دو تا از خدماتمون.

حالا بهتر نیست این تخصص را خودتان بدست بیاورید و کار را خودتون پیش ببرید تا این هزینه های زیاد را پرداخت نکنید؟

چالش های کسب و کار

ما در زندگی و کسب و کارمان با چند چالش روبرو هستیم مثلا خیلی ها برای ورود به بازار کار ترس دارن و اعتماد به نفس کمی دارن، نبود اعتماد به نفس می تونه ما رو عقب بندازه و به جای یک مدیر به یک کارمند و یا حتی بیکار تبدیل کنه.

یا صاحب کسب و کار هستیم اما نمی دونیم چطور با مشتری هامون یا کارمندهامون برخورد کنیم چه زمانی انگیزه بهشون بدیم یا ازشون کار بخوایم رابطه با مشتری ها یا کارمند ها شاید خیلی پیش پا افتاده باشه اما شک نداشته باشید زیبا کردن این رابطه میتونه کسب و کارتان رو متحول کنه و با به کار بردن یک تخصص به نام سیستم سازی، میتونیم این مشتری ها و کارمند ها را هم مدیریت کنیم و هم وفادارترشون کنیم.

یه چالش بی نهایت تاثیرگذار و مهم عدم برنامه ریزی هست با یک مثال ساده براتون برنامه ریزی نداشتن رو باز میکنم: نشستید پشت فرمون ماشینتون و حرکت می کنید اما هیچ مقصدی ندارید، چه مسیری رو میرید؟ اصلا چه فرقی میکنه که چه مسیری رو برید چون قبل از حرکت برنامه ای رو نداشته اید و فقط دور دور میکنید و برمی گردید.

استراتژی در کسب و کار

یا خیلی اوقات برام در سالهای گذشته پیش اومده بود که که دو ساعت فقط داشتم بیهوده به مسائل مختلف فکر میکردم اما اگر همون دو ساعت را برنامه ریزی میکردم خیلی مفید تر از زمانم استفاده می کردم تو اون زمان از زمانی که داشتم خوب استفاده نمیکردم چرا؟ چون برنامه ریزی نداشتم. اما از یه جایی به بعد برنامه ریزی رو یاد گرفتم

بیشتر از یه بازی به نام کلش اف کلنز که چند سال پیش اومده بود مثل این بازی رو سالهای قبل تر هم کرده بودم مثل جنرال و… اما فقط بازی میکردم و وقتمو هدر میدادم اما یه روز همه چیز تغییر کرد.

من چند وقت بود که کلش بازی میکردم و حتی نصفه شب و صبح زود هم بازی میکردم و اتک میزدم و با دوستامون که تو کلنمون بودیم وار شرکت میکردیم و با هم همکاری میکردیم.

یه روز  به این فکر افتادم که این بازی های استراتژیکی دارن در اصل چیکار میکنند؟

چند تا نکته توش بود:

  • برنامه ریزی شبانه روزی برای پیشبرد اهداف
  • جنگ برای بهترین بودن از در بین رقبا
  • همکاری برای رسیدن به پیروزی با کسانی که متخصص بودن

از این بازی درس گرفتم همه این بازی ها دارن بزرگ کردن خودمون رو بهمون یاد میدن، می گن برو از اون دهکده های دیگه دزدی کن بیا خودتو بزرگتر کن، مثل آمریکایی که با کمترین قدمت خودشو بزرگ کرد از اکثر کشورها باج گرفت و هر کشوری که بهش باج نداد باهاش جنگ کرد و خودشو ابرقدرت کرد.

همین کارو ما هم میتونیم انجام بدیم اما ما توی آیینمون و نوع پرورشمون باج گیری و نان حروم معنا نداره پس میتونیم با به کار بردن استراتژی و کاربرد اون در زندگی و کسب و کارمون درآمد فوق العاده کسب کنیم و خودمونو بزرگ کنیم پس به این نتیجه می رسیم که هر کسب و کاری نیاز به استراتژی و برنامه ریزی داره و باید این دو را کامل یاد بگیریم تا بتوانیم ازشون به نحو احسن استفاده کنیم.

بیوگرافی امیر گوهری

بهتره با من و زندگیم بیشتر آشنا بشین:

من اعتماد به نفس بالایی داشتم اما تخصص و سرمایه کم، اعتماد به نفس بالام باعث شد تو سن 15 سالگی با برادرم خدمات کامپیوتری بزنم اما تخصص کمی که داشتم باعث میشد بعد از زدن 3 تا مغازه بازده دلخواهم رو نداشته باشه، توی سن 23 سالگی شرکتی رو تاسیس کردم که به تخصص من اصلا ربطی نداشت و تو سن 26 سالگی ورشکست شدم و بزرگ ترین شکست زندگیم رو اون موقع بود که خوردم تمام پولی که از بچگیم درآورده بودم تا 26 سالگیمو از دست دادم بعلاوه 50 میلیون بدهی، از بانک وام گرفته بودم، از خانواده قرض کرده بودم و به قول یکی از دوستام جایی نبود که خرابکاری نکرده باشم.

بعد از ورشکست شدن بخاطر اینکه موقیعتمو از دست داده بودم و دیگه رئیس شرکت نبودم و کارمندی نداشتم و دیگه از عرش به فرش رسیده بودم حتی به خودکشی هم فکر کرده بودم، من تو زندگیم زیاد شکست خوردم و یاد گرفتم مثل بچگیم هی بخورم زمین و از جام پاشم و فقط از زمین خوردنم درس بگیرم، همین باعث شد یه روزی به خودم بیام و به خودم گفتم مگه تو نبودی که شرکت زدی؟

مگه تو نبودی که توی کمترین سن کسب و کار برای خودت راه اندازی کردی؟

پس بازم میتونی اما یه دلم میگفت اگر بمیری راحت میشی و دیگه ورشکست نمیشی، تا اینکه به خودم گفتم که اصلا فکر کن مردی بالاتر از سیاهی که رنگی نیست، از این به بعد به همه و خودت ثابت کن که به هرجایی که میخوای میتونی برسی، و بعد از اون بصورت دورکاری طراحی سایت میکردم و خیلی کارهای دیگه تو حوزه کاری و تخصصی خودم و دوباره درآمد داشتم و دوباره به جایگاه قبلیم برگشتم و تمام بدهی هامو صاف کردم.

2سال از زندگیم فقط شده بود بدهی صاف کردن و خرج بخور و نمیر خودم، اما روزهای سخت تموم شد آموزشی نبود که  تو حوزه درسی و کاریم نخریده باشم و حتی اگر میدونستم ممکنه این شخصی که داره آموزش میده با اون شخص دوم 10 درصد آموزشش تفاوت داره جفتشو می خریدم که اون 10درصد رو هم یاد بگیرم بالای 100 میلیون پول آموزش و کتاب دادم و صبح تا شب تو اینترنت تحقیق کردم تا یک متخصص حرفه ای تو حوزه کاری خودم شدم.

حالا دیگه تخصصی داشتم و میدونستم با چالش ها چطور باید روبرو بشم تا 26 سالگی خودم همه چیز رو با  تجربه و درس خواندن یاد گرفتم و اگر می خواستم همینطور پیش برم حداقل 50 سالگی می تونستم موفق بشم اما با استفاده از تجربه دیگران و کنار گذاشتن غرورم و آموزش دیدن خیلی سال جلو افتادم و الان در سن 31 سالگی چیزهایی رو دارم که حتی فکر نمیکردم تا 20 سال دیگه هم به دستشون بیارم از همسر و خونه و ماشین و شرکت تا هر چیزی که یه روزی آرزو میکردم داشته باشم و الان اراده می کنم و میخرمشون اما با چی؟

آموزش موفقیت
  • اعتماد به نفس
  • تخصص توی تمام زمینه های حوزه کاریم
  • برنامه ریزی
  • درست استفاده کردن از پول و موقیعت ها
مشاوره کسب و کار

یه چیزی که استارت موفقیت منو توی زندگیم زد مشورت بود، یه نمونه اش این بود:

یه روزی با یه متخصص کامیپوتر که تو دبی زندگی میکرد صحبت کردم و بهم گفت کارت چیه و من گفتم طراحی سایت و سئو و سایر کارها تو این حوزه و بهم گفت خوش بحالت 15-10 میلیون رو توی ماه کاسبیااااا

گفتم 10-15 میلیون؟؟؟

2 میلیون در بیارم کلامو میندازم هوا

گفت : مگه میشه یکی که این کارهارو بلد باشه حداقل 10 میلیون در ماه درآمد نداشته باشه

گفتم: نه بابا مشتری نیست

گفت : سایت خودتو آوردی توی گوگل بالا؟

گفتم : نه

گفت : تبلیغات گوگل میدی ؟

گفتم : نه

گفت : توی دیوار و شیپور چی تبلیغ میکنی؟

گفتم : نه  و خیلی چیزهای دیگه که منم میگفتم نه

بهم گفت : پس لامصب از چه راهی مشتری هات میخوان تورو بشناسن بعد میگی درامدم بده؟

تو بهترین تخصص رو داری فقط کسی تورو نمیشناسه

آموزش تبلیغات

من یه جرقه ای تو ذهنم خورد و فهمیدم تو این مدت خیلی گنگ شده بودم و فکر نمیکردم و فقط درجا می زدم بعد از اون، برای تبلیغاتم بودجه تعیین کردم و هر روز تبلیغات های مختلف رو تست کردم و دیدم چقدر مشتری به سمتم میان تا جایی که الان به خیلی از مشتریام میگم برن با اشخاص دیگه کار کنن شرکت ما نمیرسه کارشون رو انجام بده.

من توی چه دورانی تونستم تو کمترین زمان به موفقیت برسم؟

تو سالهایی که تحریم بودیم و تمام کسب و کارها داشتن جمع می شدن یا صاحب کسب و کارها ورشکست می شدن یا خیلی ها توی توهم جنگ بودن و کار نمیکردن یا نهایتا به فکر یه حقوق بخور و نمیر بودن

بهانه آوردن برای شروع کسب و کار

بابا یک کلام بیاین تو زمان حال و ول کنید دولت و مسئولین و… را اگه منم بخوام از این حرفا بزنم 10 سال حرف واسه گفتن دارم اما یاد گرفتم صبح تا شب فقط حرف زدن نتیجه ای برام نداره صبح تا شب پای تلوزیون بشینم و اخبار داخلی یا خارجی نگاه کنم فقط وقتمو میگیره.

فحش دادن به این و اون و بهانه آوردن فقط وقتمو میگیره، همین امروزی که همه میگن پول نداریم تو میتونی بگی من پول دارم فقط بهانه آوردن رو بزار کنار

یکی میگه همسرم بده انگیزه کارکردن ندارم بعد می ری توی زندگیشون میبینی تمام مشکلات زندگیشون از پول نداشتنه خب پول دربیار تا همسرت هم باهات خوب بشه شاید پول داشتن به تنهایی خوشبختی نیاره اما نبودش 100درصد بدبختی میاره

دستتو بزن به زانوت و بلند شو از امیرگوهری که کمتر نیستی توی اوج محدودیت ها از پایین شهر افسریه و از 9 سالگی بدون پدر و تکیه گاه  شروع کردم

بلندشو نگو خانواده ام بهم نمیدن نگو خدا بهم نگاه نمیکنه بگو خودم نمیخوام بگو اگه خودم بخوام همه چیز درست میشه

و اما چی بهتر از اینکه الان رفیقی داری که توی تمام مراحل کسب و کار و زندگی تخصصی داره و میتونه بهت کمک کنه.

هرکسی یه رسالتی داره من سایتی رو راه اندازی کردم که تو اون میخوام در طی 8 ماه شمارو با تمام تخصص هایی که دارم آشنا کنم و بعد از 8 ماه شما هم یک متخصص میشین.

دیگه شما نمیخواد مثل من ده ها کتاب بخرید و بخونید، 100 میلیون پول آموزش بدید و صبح تا شب توی سایت های داخلی و خارجی تحقیق کنید و دو روز یکبار بخوابید تا تخصصی را یاد بگیرید، من براتون آموزش تولید میکنم و پله پله شمارو متخصص کسب و کار می کنم که بعد از 8 ماه شما بشین متخصص کسب و کار اینترنتی که هم میتونه کسب و کار اینترنتی رو به موفقیت برسونه هم کسب وکار سنتی.

شما بعداز این اتمام دوره هم میتوانید کسب و کار خودتونو به موفقیت برسانید و هم یه کسب و کار اینترنتی موفق را با پکیج ثروت آفرینان اینترنتی راه اندازی کنید یا برای شرکت ها و کسب وکارهای مختلف طراحی سایت و سئو و تبلیغات اینترنتی یا مدیریت اینستاگرام و… انجام بدید و کمترین درامد ماهیانه اگر تو شرکتی مشغول بشید 4 میلیون و اگر واسه خودتون کار کنید 5 تا 6 میلیون در ماه هست این فقط در صورتی هست که بخواهید تو خونه کار کنید و از شرکت های مختلف پروژه بگیرید و یه حسن این کسب و کار این هست که : هرماه افزایش درآمد دارید.

یک کارمند هرسال یکبار درامدش افزایش پیدا میکنه اما مثال میزنم شما در این ماه یک سایت طراحی میکنید 1.5 میلیون تومان و بابت سئو هم 500 هزار تومان میگیرید دارم کمترین قیمت را تخمین میزنم شما این ماه 2 میلیون درامد داشتید ماه بعد هم همینقدر کار کردید با یک تفاوت، تمدید سئو ماه قبل یعنی 500 هزار تومان به درامدتان اضافه میشه، پس شما 2.500 میلیون درآمد دارید و به همین صورت با استفاده از سایر تخصص هایی که بدست آوردید ماهیانه درآمد چشمگیری را میتونید داشته باشید اونم با پکیج ثروت آفرینان اینترنتی .

من انگیزشی صحبت نکردم صحبت های انگیزشی فقط انگیزمون رو بالا میبره و حالمون رو خوب میکنه این به تنهایی کافی نیست، با حلوا حلوا کردن دهنمون شیرین نمی شه

من در کنار اینها میخوام شما یک فرد با انگیره و با نظم و متخصص بشید و انتخاب کنید که چطور از تخصصی که از پکیج ثروت آفرینان اینترنتی بدست آوردید پول در بیارید به این شکل هم نرخ بیکاری پایین میاد و هم کسب و کارهای کمتری ورشکست میشن، ابتدا من به شما کمک میکنم اما بعد شما به دیگران کمک می کنید پس زنجیره وار به هم وصل می شیم و همگی به موفقیت میرسیم.

پکیج ثروت آفرینان اینترنتی
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://academygohari.com/?p=3567
اشتراک گذاری:
academygohari
آکادمی گوهری خواهان پیشرفت شماست
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد وبینار رایگان ثروت آفرینان اینترنتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.