0
0

بهترین هاست ایران – 20+ شرکت معتبر هاستینگ در سال 1399,خرید هاست

بهترین هاستینگ های ایرانی را در سال 1399 بشناسید و با دید باز یک هاست مناسب را انتخاب کنید!

سلام دوست من حتما تو هم درگیر تعیین و انتخاب یک هاست خوب و عالی و با امنیت بالا هستی، من امیر گوهری هستم مدیر سایت آکادمی گوهری و با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و سئو سایت و ارائه خدمات اینترنتی آزمون و خطاهای بسیاری داشتم و تجربه به من می گوید که نباید از هر جایی هاست تهیه کرد زیرا هاست مهم ترین بخش یک سایت می باشد و در اینجا بهترین هاست ایران را به ترتیبی که به آنها کار کرده ام در این سالیان به شما معرفی خواهم کرد و امیدوارم که تجربه خوبی را با انتخاب هاستینگ مدنظرتان بدست بیاورید.

امکان دارد که انتخاب و خریداری کردن مناسب ترین هاست درگیری خیلی از افراد باشد که تصمیم به راه انداختن یک سایت را دارند.

در بیشتر مواقع، یوزرها یا کاربران برای خریداری هاست مناسب دچار کلافگی و تشویش می شوند که از کدام یک از شرکت های هاستینگ می توانند مناسب ترین هاست را خریداری کنند، به همین دلیل است که گزینش هاست خوب درگیری زیادی را برای اکثر افراد به وجود آورده است.

گزینش مناسب ترین هاست، مسبب فعال سازی سایتی است که قابل اعتماد باشد و سرعت بالایی داشته باشد و کمک میکند که از رقیب هایتان در مخصوصاً سئو سایتتان جلو بزنید و همچنین سبب میشود تا یوزر ها بیشتر از یک بار به سایت شما بیایند و به شما و خدماتتان اطمینان پیدا کنند.

یکی از سازه های مهمی که باید در خرید هاست حتماً به آن توجه کرد پشتیانی، امنیت، سرعت و پایداری می باشد.

در این نوشته قصد داریم که تجهیزات و امکاناتی که یک هاست مناسب دارا است را بگوییم تا در هنگام گزینش مناسب ترین آنها دچار شک و ترید نشوید و خرید اشتباه نکنید، همچنین سایتی لبریز از سرعت با امنیت بالا داشته باشید.

با تحقیق های فراوان به بررسی کردن 20+ از بهترین هاست ایران در سال 1399 در ایران میپردازیم و تمامی نقاط ضعف و قوت هاستینگ ها را هم نیز بررسی میکنیم.

به هیچ عنوان جای نگرانی و دودلی نیست، برای اینکه از شک و تردید خارج بشوید، تمامی برداشت ها از 20+ هاستینگ به صورت کلی در ادامه نوشته شده است که شما هم میتوانید با توجه به وب سایت خویش، بهترین هاست ایران را برای خود تعیین کنید.

پس در صورتی که در پی مناسب ترین و بهترین هاست برای وردپرس میباشید و همینطور خرید مناسب ترین هاست در کشور ایران هستید به شما توصیه میکنیم که این مطلب را از دست ندهید و همچنین کامنت هایی که کاربران در آخر صفحه ارسال کرده اند را هم به صورت کامل بخوانید تا هم سوالاتتان پاسخ داده شود و هم اینکه تجربه کافی را بدست آورید.

آیا می دانید یک هاست خوب و با کیفیت، دارای چه امکاناتی است؟

همان گونه که در اول مقاله گفته شد، یک هاست خوب باید دارای چند ویژگی باشد که عبارتند از پشتیانی، امنیت، سرعت و پایداری اما یک سری مسائل وجود دارد که در گزینش هاست مناسب باید آن را لحاظ داشته باشید.

مثلاً میزان فضای هاست، پهنای باند، آپ تایم و… که تجهیزات یک هاست خوب را در ادامه بیان میکنیم و توضیحات کوتاهی را در رابطه هر مورد میگوییم تا دید شما را نسبت به این موضوع باز کنیم.

به این نکته توجه داشته باشید که هر کمپانی هاستینگ روی هاست خودش شرایط متفاوتی را عرضه میکند و این شرایط متعدد میباشد و ممکن است یک هاستینگ با هاستینگ بعدی خدماتش بسیار متفاوت باشد.

فضای هاست

کمپانی ارائه دهنده هاست به طور مخصوص فضایی در دست شما قرار می‌دهد تا وبسایت خودتان را فعال سازی نمایید که به آن فضای هاست یا فضای میزبانی میگویند.

شما باید با دقت بالا و با توجه به سایت و نیازی که از آن دارید، فضای هاست قابل قبولی را انتخاب کنید.

پهنای باند

پهنای باند، به مقدار ترافیک مصرفی وب سایت میگویند که برحسب گیگابایت سنجیده میشود، برای مثال تعداد پوشه های دانلودی به وسیله یوزرها از وبسایت یا مقدار بازدید از وبسایت توسط کاربران محاسبه می گردد.

برای جلوگیری از مخارج بیشتر یا جا به جا نمودن وبسایت، هاستی با پهنای باند بالا خریداری کنید چون امکان بالا رفتن درصد بازدیدکنندگان وب سایت شما وجود دارد اما اگر این امکان را در سایتتان نمیبینید که بازدیدش زیاد شود، نیازی نیست هاست را با پهنای باند بالا خریداری کنید.

در دسترس بودن (آپ تایم بالای نود و نه درصد)

هنگامی که سایت همیشه در دسترس است و همیشه وقتی باز میکنیم بالا می آید میگوییم آپ تایم سایت بالا است و این خیلی مهم است که سایت همیشه و در هر زمان و مکانی در دسترس باشد.

در دسترس بودن هاست یک کدام از فاکتورهای مهمی می باشد که بایستی به آن توجه کنید، به دلیل آن که نداشتن پایداری و قطعی‌ هایی که در آن ایجاد بشود، هم این که به اعتبار وبسایت لطمه وارد میکند، بلکه یوزرها را کلافه کرده و منجر میشود دیگر سراغ سایت شما نیایند و در نتیجه سئو سایت افت میکند و درآمد سایت کاهش پیدا می کند.

پس از سپری شدن هفته ی اول از کارکرد وب سایتتون، بهتر میباشد با به کارگیری از ابزار مانیتورینگ سرور uptimeRobot پایداری سرور را چک کنید تا مطمئن شوید که کمپانی ارائه ‌دهنده‌ هاست تا چه اندازه راستگو و منصف وده است.

معمولا کمپانی‌های هاستینگ اهل ایران آپ‌تایم 99 درصد را ضمانت میکنند که در ادامه این هاستینگ ها را معرفی خواهیم کرد.

پایگاه داده (database)

دیتابیس ها گونه پایگاه داده‌ای که روی سایت شما نمایش داده می شود نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. فرقی نمی کند که قصد خرید هاست لینوکس یا این که خرید هاست ویندوز را داشته باشید، مهم این می باشد که بتوانید همزمان روی هاست خویش از یکسری پایگاه داده پشتیبانی فرمایید.

در اختیار گرفتن یا کنترل پنل

اگر شما به یک کنترل پنل دسترسی داشته باشید به مدیریت هاست دست پیدا میکنید.

در اختیار گرفتن پنل رابط کاربری در بین استفاده کننده و هاست میباشد.

از روش در اختیار گرفتن پنل هاست میتوان سایت مورد نظر را مدیریت نمود، کارهایی مثل ایجاد دیتابیس، مدیریت فایل ها و پست الکرونیکی ها و غیره.

اکثر هاست‌هایی که در کشور ایران ارائه میشود از دو پنل سی‌پنل (CPanel) و دایرکت ادمین (Direct Admin) استفاده میکنند.

ولی به دلیل راحت شدن برخی فعالیت ها، تجهیزات زیاد، آسانی رابط کاربری برای مبتدیان و…، سی‌ پنل هوا داران بیشتری دارد و پنل دایرکت ادمین را اکثراً اشخاص کارشناس گزینش میکنند و من نیز سی پنل را به شما پیشنهاد می دهم.

پارک ادمین

پارک دامین به دامنه های متصل گفته میشود.

یعنی سایتی با یک‌سری دامنه که هر کدام از دامنه ها وبسایت اصلی را نشان می‌دهند.

اگر که دو دامنه ir. و com. را داشته باشید در این حالت این آیتم به درد شما می‌خورد و اگر بخواهید دامنه com. دامنه اصلی باشد و هر کسی به دامنه ir. رجوع کرد، به دامنه اصلی یعنی com. ریدایرکت شود.

ولی در هر صورت به کارگیری از پارک دامین برای سئو مناسب نیست، بر این اساس بهتر میباشد از به کارگیری آن خودداری کنید.

افزودن دامنه (add one domain)

روی برخی از هاست‌ها فقط میتوان یک هاست با یک دامنه‌ فعال سازی کرد، البته فراموش نکنید در صورتیکه قصد دارید روی فضای هاست خویش تعدادی وب سایت راه اندازی فرمائید، می بایست هاست شما امکان اَد آن دامین (Add-On Domain) داشته باشد تا بتوانید تعدادی دامنه ی دیگر را روی هاست فعال‌ ساز‌ی نمائید.

معمولا هاستینگ هایی که دامنه مازاد روی خدمت های خود وارد میکنند دارنده هاست های بی کیفیتی و ضعیفی می باشند!

افزودن یکسری دامنه روی یک هاست روی سئو و سرعت دیگر وبسایت ها هیچگونه تاثیرات منفی ندارد!

امنیت سرور

یک کدام از دیگر از موردهای مهم‌ کمپانی های هاستینگ، فراهم آوری امنیت سرور برای سرویس ها بهتر برای مشتریان میباشد.

قضیه امنیت یک مورد فوق‌العاده تخصصی می‌باشد که در شرایط کنونی هم اکثر وقت ها کمپانی‌های هاستینگ اهل ایران هنوز نمی توانند این نیاز مهم را برای مشتریان خود فراهم کنند.

گواهینامه SSL

بر روی وبسایت یک گواهینامه امنیتی مرتبط با فعال بودن پروتکل https است که بر روی وبسایت می باشد و از اهمیت بالایی برخوردار است که به آن گواهینامه SSL میگویند.

لحظه ی فعال شدن بعضی از قابلیت و امکانات‌ها مانند درگاه پرداخت الکترونیک نیاز دارید تا امنیت وبسایت تان تامین باشد، بی تردید بدین گزینه توجه فرمایید که خصوصیت SSL  روی هاست گزینه مورد نظرتان به طور بدون ‌پول یا رایگان وجود داشته باشد.

همینطور SSL روی سئوی وبسایت نیز اثرگذار میباشد.

پشتیبانی 7 روز هفته 24 ساعته

خیلی از کمپانی‌های هاستینگ ادعا میکنند که ارائه پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته میباشند، در واقع این طور هم نیست و صرفا برخی از این مجموعه‌ها به ‌این مسئله پایبند می باشند.

کاربران مدام نیاز دارند که در هر ساعت از شبانه ‌روز از روش های مختلف ارتباطی مثل تیکت، چت آنلاین، ارتباط تلفنی، نشانی اینترنتی، شبکه های اجتماعی، پاسخ پرسش‌های خودشان را درباره مشکلات راجع‌ به هاست داشته باشند.

بدین ترتیب داشتن یک پشتیبانی همیشگی و خوب سبب می گردد که بهترین هاست ایران زمانی بهترین است که در طبقه مناسب ترین پشتیبانی هاست قرار گرفته و بر طبق رضایت مشتریان و کاربران فروش خوبی برای خودش داشته باشد.

اینجانب خیلی از این کمپانی ها رو در روزهای تعطیلی بازبینی کردم که تیکت زدم اصلآ پاسخگو نبودند.

بکاپ گیری منظم

از دیگر خصوصیات بهترین هاست ایران بکاپ گیری منظم آن میباشد.

هیچ چیزی برای یک مدیریت ‌وب با اهمیت تر از آن وجود ندارد که در موقع بروز ایراد برای سایتش از آخرین داده های وب سایت یک فول بکاپ بی عیب در چنگ داشته باشد و بتواند آن را فوراً در کوتاه ترین زمان بازگردانی نماید و وبسایت خود را سوای حذف هیچ اطلاعاتی به وضعیت اولیه برگرداند.

اکثر اوقات کمپانی‌های هاستینگ مدعی هستند که به طور روزمره و هفتگی منظم از داده ها مشتریان خود بکاپ گرفته و میتوانند در سریع‌ترین وقت آن را در اختیار مشتریان خود قرار دهند.

کمپانی هاستینگ مورد نظر مکلف می باشد از وبسایت های صاحب خانه گردیده به طور خودکار و منظم بک آپ بی نقص بگیرد.

از وب سایت های میزبانی شده به صورت خودکار و با ترتیب بک آپ کامل، از وظیفه های کمپانی هاستینگ مورد نظر است.

سرعت پردازش بالای هاست

سرعت پردازش هاست در صورتی که به طور یکباره بازدیدکنندگان یک وب سایت ارتقاء یافت، باید در سطح بالایی باشد که کاهش منابع نداشته باشد.

یکی ‌از عوارض اصلی که میتواند در سرعت بارگذاری یک وب سایت نقش داشته باشد خرید هاست پر سرعت میباشد.

قیمت گذاری منصفانه و رقابتی

مناسب ترین هاست جمهوری اسلامی ایران دارنده نرخ ‌گذاری خوب و قابل قبولی میباشد، این که یک کمپانی ارائه دهنده هاست بخواهد با هزینه زیاد منابع نامناسبی در اختیار مشتری قرار دهد، چنین هاستینگی را نمیتوان  تحت عنوان مناسب ترین کمپانی هاستینگ جمهوری اسلامی ایران در نظر داشت.

هزینه هاستینگ در صورتی بالا میرود که مقدار فضای هاست دلخواه شما بیشتر باشد.

به خاطر کمپانی‌های متعددی که در موضوع سرویس هاستینگ کار میکنند، قیمت رقابتی میانشان ایجاد گردیده که می بایست بازنگری کرد کدام کمپانی یک هاست با تجهیزات بهتر و ارزانتر را ارائه میدهد توجه داشته باشید هزینه کردن زیاد صرفاً انتخاب بهترین هاست ایران نیست و خیلی ها فقط پول زیاد میگیرند اما خدمات خوب ارائه نمی دهند.

زبان برنامه نویسی سیستم و مدیریت محتوا

اینکه وب سایت خود را با چه سیستم مدیریت محتوایی فعال سازی کنید یا این که با چه زبان برنامه نویسی اهمیت ویژه ای داراست.

اما امکان دارد یک وب سایت لینوکسی با زبان PHP یا این که سیستم‌های مدیریت محتوای وردپرس مشکلی نداشته باشد، اما تلاش کنید هاستی تنظیم فرمایید که برای سیستم مدیریت محتوا شما باصرفه گردیده باشد.

برای مثال در شرایطی که سیستم مدیریت محتوای وردپرس را به کارگیری می‌کنید، هاست ویژه وردپرس تهیه و تنظیم نمایید.

داشتن اعتبار شرکت هاستینگ

برای خرید هاست مطمئن سعی کنید که از کمپانی مربوطه آشنایی کامل را داشته باشید که اگر هر گونه مشکلی پیش آمد بتوانید آن را رفع کنید، طوری که نشانی و آدرس از میزبانی خود نداشته باشید و یکباره همه زحمات شما پاک شود.

شما می بایست ایده ها یوزرها در رابطه هاستینگ ها را در مقاله‌ها تاپ تن یا شبکه های اجتماعی را بازنگری کرده و از مزایا و معایب و دیگر فاکتورهای آنان اطلاع بی نقص داشته باشید تا در آخر بتوانید از یک کمپانی دارای اعتبار هاست بگیرید.

به خاطر داشته باشید! برای تعیین یک هاست مناسب می بایست کلیه موردها را متناسب با منظور و نیاز خود در لحاظ داشته باشید.

برای خرید هاست مناسب چه امکاناتی را در نظر بگیریم؟

نوع کار کردن و فعالیت شما و امکاناتی که در سایتتان نیاز دارید، مواردی است که باید در خرید هاست به آنها توجه کنید.

برای مثال هنگامی که قرار است یک وب سایت وبلاگی معمولی با html فعال سازی کنید، نیازی به هاست حجیم وجود ندارد، چون که قرار بر به راه انداختن سیستم خاصی بر روی وبسایت نیست.

شما به هاستی پر سرعت، با حجم و پهنای باند بالا نیاز دارید اگر قصد شما این باشد که یک فروشگاه اینترنتی با بیشتر از هزاران محصول فعال‌سازی نمایید و در کمتر از 2 ماه ترافیک روزمره فروشگاه اینترنتی تان به 3000 استفاده کننده برسد.

مهم ترین امکاناتی که باید برای خرید یک هاست خوب در نظر داشته باشیم:

 • آپ تایم بالا
 • پشتیبانی همیشگی
 • پهنای باند بالا
 • فضای هاست خوب
 • سرعت و بکاپ گیری منظم
 • امنیت بالا
 • و …

هاست وردپرس چیست؟

همان طور که می‌دانید فعلا خیلی از وب سایت های دنیا از سیستم مدیر محتوای وردپرس استفاده میکنند و بهترین هاست ایران را معرفی میکنیم که هاست وردپرس ارائه می دهد.

به همین دلایل امکان دارد که سوالاتی در ذهن شکل بگیرد که هاست وردپرس چیست؟ و در صورتی که سایت ما وردپرسی باشد، فرقی ندارد که از چه هاستی استفاده میکنیم یا حتما باید هاست وردپرسی باشد؟

هاستی که بدون نقص و کامل از وردپرس پشتیبانی کرده و به پاس به کارگیری از افزونه ها اختلالی در بارگیری نداشته باشد و کند نباشد همپنین تماماً پایدار باشد را هاست وردپرس میگویند.

هاست وردپرس هم مثل هاست های دیگر، دارنده سیستم عامل لینوکس میباشد با این فرق که منابع سخت افزاری کارکشته تری داشته و اقتدار زیادی در میزبانی از سایت هایی که از این CMS استفاده می نمایند دارد.

از هاست وردپرس استفاده کنید چنانچه که شما دارنده یک وبسایت وردپرسی با یوزرها متعددی و همیشگی میباشید و در روز ترافیک بالایی دارید.

البته در صورتیکه تعداد بازدیدکنندگان وبسایت شما در روز کمتر از هزار میباشد، هیچ احتیاجی به هاست منحصر به‌ فرد وردپرس ندارید.

خصوصیت های هاست منحصر به‌ فرد وردپرس:

 • خدمات هاست بایستی برای سیستم وردپرس مدیریت شده باشد (خصوصیت مهم هاست برای ورد پرس)
 • هاست وردپرس نباید محدودیت های Max_Post_Size و Max_Upload_Size را داشته باشد.
 • به دلیل به کارگیری‌ زیاد از منابع سرور به وسیله وردپرس می بایست سرور میزبانی دارنده سخت افزارهای قدرتمند و منابع زیاد باشد.
 • هاست وردپرس نباید دارنده محدودیت توابع PHP باشد.
 • بر روی سرور تعداد اندکی وبسایت وجود داشته باشد.
 • امنیت بالا داشته باشد برای رویا رویی با انواع حملات و …

قیمت هاست بر چه اساسی محاسبه میشود؟

پیش از اینکه در امر شایسته ترین هاستینگ ها کلام کنم، بهتر میباشد در آغاز به سوالی که خیلی از وبمستر ها درخصوص ارزش هاست بر چه اساسی احتساب می‌گردد جواب بدهم.

قبل از صحبت درباره ی مناسب ترین هاست، بهتر است که در خصوص این که قیمت هاست بر چه اساسی محاسبه میشود که بسیاری از وبمستر ها راجع به آن پرسیده بودند صحبت شود.

برای کلیه ما اتفاق افتاده با ورود به برگه تعرفه هاست ها با قیمت های مختلفی از کمپانی های ارائه دهنده هاست رو به رو می شویم.

بر اساس دو عامل تعرفه هاست محاسبه میشود:

 • میزان مخارج تمام شده برای منابع سرور
 • نرم افزارهای مربوطه و سیاست های نرخ‌گذاری موسسه های هاستینگ

از طرفی دیگر کمپانی هایی مثل کشور ایران سرور که هاست منحصر به فرد و مخصوص ارائه میدهند، دارنده منابع منحصر به فرد برای هر مشتری میباشند، یعنی روی هاست ارائه گردیده تمام منابع به طور اختصاصی به یک مشتری و یک وب سایت اختصاص می‌یابد.

قیمت هاست مورد نظر شما در صورتی بیشتر محاسبه میشود که منابع اختصاصی بیشتری در دست شما قرار گیرد، این مورد را میتوان از پلن های گوناگون کمپانی های ارائه دهنده هاست فهمید.

معمولاً هم هر چقدر که کمپانی ها برند و قدیی تر باشند، قیمت هاست ها آنها نیز بالاتر است.

آیا میتوان بهترین هاست ایران در سال 1399 را معرفی کرد؟

فعلاً کمپانی های هاستینگ دارای اعتبار زیادی در ایران در حال کار می‌باشند که بهترین تجهیزات را برای مشتریان خود آماده کرده اند.

پیدا کردن بهترین هاست ایران که به درد بخور باشد بین کلیه این مجموعه های هاستینگ، کار بسیار سختیست.

در ادامه مناسب ترین کمپانی هاستینگ کشور‌ ایران را به شما معرفی میکنم تا بتوانید مناسب ترین هاستینگ را با دقت به نوع کسب و کارتان تعیین کنید.

پیش از اینکه بریم سراغ سنجش مناسب ترین کمپانی های هاستینگ ایران لازم است بدانید اکثر کمپانی های هاستینگ اهل ایران سرویس های دیگری مثل ثبت دامنه، سرور منحصربه‌فرد، طراحی وب سایت و برنامه نویسی، مانیتورینگ و… هم عرضه میدهند.

ولی هدف اینجانب در این نوشته‌ رسیدگی بهترین هاست ایران از لحاظ ارائه هاست و از نظر قیمت، کیفیت، پشتیبانی، پایداری و امنیت میباشد تا اشخاصی که قصد خرید هاست مناسب را دارند بتوانند مناسب ترین کمپانی را تعیین نمایند، به این ترتیب در این نوشته‌ ‌علمی به سرویس های دیگر این موسسه ها اشاره ای نخواهم کرد و صرفاً هاست این شرکت ها را به شما عزیزان معرفی خواهم کرد.

بهترین هاست ایران میهن وب هاست

میهن وب هاست یکی از برترین شرکت های میزبانی وب در ایران با سال ها تجربه می باشد که در شهر رشت مشغول فعالیت هستند.

تاکنون بیش از 80 هزار یوزر پذیرای میهن و وب هاست بوده است و تا امروز بیش از 7000 دامنه به وسیله این کمپانی میزبانی شده است که از این بابت نیز جزو برترین ها هستند.

ارائه سرویس هاست مدیریت شده یکی از خدمات شایان توجه میهن وب هاست است.

یکی ‌از مهم ترین مزایای این موسسه ارائه هاست هایی با کیفیت خوب از کشور‌ ایران و آلمان با قیمت خوب میباشد.

هاست های مدیریت شده دارای پنل منحصر به ‌فرد برای مدیریت کامل و بدون نقص هاست از طرف استفاده کننده می باشد و در این هاست های مدیریت شده، یوزر میتواند سوای هیچ علم فنی وب سایت خود را به سادگی رسیدگی نماید، این گونه هاست ها دارنده پشتیبانی بخصوصی از طرف کمپانی میهن وب هاست می باشند.

در حالتی‌ که سایتی پر بازدید ندارید سفارش می کنیم سراغ سرویس‌های این مجموعه بروید، میهن وب هاست یکی از ارزان‌ترین هاست‌ها را با کیفیت عالی در جمهوری اسلامی ایران ارائه می کند، همچنین توان میزبانی از وبسایت‌های پر بیننده را به خوبی دارد.

نقاط قوت

• گواهینامه SSL رایگان
• قیمت مناسب سرویس‌ها
• ارائه هاست مدیریت شده
• ارائه هاست مخصوص لاراول
• آپ‌تایم بالای 99 درصد واقعی
• سیستم آنتی تحریم روی هاست های ایرانی
• ارائه انواع هاست سی‌پنل ایرانی و خارجی
• ارائه هاست برای وب سایت های پر بازدید

نقاط ضعف

• ارائه فضای میزبانی کم (نهایتاً تا 10 گیگ)
• ارائه پهنای باند کم

پشتیبانی

پشتیبانی 24 ساعته در تمام روزهای هفته به طور چت آنلاین و تیکت

نتیجه گیری نهایی

در‌ حالتیکه میخواهید سایتی را راه اندازی کنید که ترافیک و بازدید متعددی ندارد و از طرفی نمیخواهید هزینه‌ بالایی بپردازید، میهن وب هاست آیتم مناسبی میباشد.

تجربه ما از کار با هاستینگ میهن وب هاست:

سال هاست که با میهن وب هاست کار کرده ایم و از لحاظ کیفیت سرور ها و پشتیبانی فوق العاده خوب بوده اند سال ها پیش بسیاری از سایت ها در یک بازه مشخص هک شدند و ما هم چند سایتمان هک شد اما یک سری از هاستینگ ها امنیت بالایی داشتند و هکرها نتوانستند سایت های ما را روی این سرورها هک کنند که یکی از همین هاستینگ های عالی با امنیت بالا همین میهن وب هاست بود و به شما نیز پیشنهاد میدهیم از خدمات این شرکت معتبر استفاده کنید.

جهت سفارش هاست با کیفیت میهن وب هاست اینجا کلیک کنید : سفارش هاست میهن وب هاست

بهترین هاست ایران میزبان فا

میزبان فا سایت جوانی است که از سال 1394 آغاز به فعالیت کرده است و در این زمان کوتاه بسیار عالی عمل کرده و اعتماد همه را به خود جلب کرده است و ما نیز از هاست های مختلف این شرکت مخصوصاً هاست وردپرس و هاست ووکامرس استفاده میکنیم.

با وجود اینکه این سایت بسیار جوان است اما مناسب ترین ارائه دهنده هاست و دامین در این بازار پر رقیب است و حرف های زیادی برای گفتن دارد.

ارائه هاست وردپرس، ووکامرس و همکاری با وب سایت های وردپرسی پر اسم و رسم در کشور یکی از رمز های موفیقیت این کمپانی است.

بازاریابی محتوایی این وب سایت بسیار فوق العاده، ماهرانه و با برنامه صورت گرفته است.

کافیست برای دیدن اینکه این سایت در نتایج جستجوی گوگل قرار میگیرد یا خیر، یک سری از لغات کلیدی پر طرفداری که مربوط به این کسب و کار است را جست و جو کنید، که حتی از نظر آموزش های وردپرس و همچنین رفع خطاهای وردپرس بسیار حرفه ای عمل کرده و مطالب آموزشی بسیار زیادی را نیز نوشته است که در کنار آکادمی گوهری یکی از بهترین سایت های آموزشی نیز به حساب می آید.

میزبان فا در ابتدا فعالیتش را به صورت تخصصی بر روی هاست مخصوص وردپرس آغاز کرده است و هم اکنون در ارائه پلن های هاست فعالیتش را توسعه و گسترش میدهد.

نقاط قوت

 • قیمت ارزان سرویس ها
 • پشتیبانی مناسب و به موقع
 • ارائه گواهینامه SSL رایگان
 • مانیتورینگ ۲۴ ساعته سرورها
 • ارائه هاست مخصوص برای وردپرس
 • ارائه هاست رایگان یک ماهه برای آزمایش
 • هفت روز گارانتی بی قید و شرط بازگشت وجه
 • بهره گیری از فایروال های توانمند جهت ارتقا امنیت
 • استفاده از سرور های توانا و سخت افزارهای با کیفیت
 • ارائه خدمات هاستینگ حجیم و پهنای باند بسیار بالا و قیمت خوب
 • میزبانی وب در برج میلاد تهران انجام می شود

نقاط ضعف

عدم ارائه هاست خارج

پشتیبانی

پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته و روزهای تعطیل

نتیجه گیری نهایی

در صورتیکه به دنبال خرید هاست وردپرس یا خرید هاست ووکامرس با پهنای باند بالا و مطمئن می باشید سراغ هیچ هاستینگی نروید به این دلیل که میزبان فا مناسب ترین مورد می باشد و ما نیز تجربه خوبی از کار با این هاستینگ معتبر داریم و به شما نیز کار با بهترین هاست ایران را پیشنهاد می دهیم، میزبان فا یکی از بهترین هاستینگ های ایران زمین است.

جهت سفارش هاست با کیفیت میزبان فا اینجا کلیک کنید : سفارش هاست میزبان فا

بهترین هاست ایران سرور

دوستان عزیزم با معرفی هاستینگ بی نظیر ایران سرور در خدمت شما هستم ایران سرور جزو یکی‌ از قدیمی ترین هاستینگ های برتر کشور عزیزمان ایران با 18 سال سابقه می باشد که کار خود را در اردیبهشت سال 1381 شروع کرده است و دفتر اصلی آنها در شهر مقدس مشهد قرار دارد و همیشه تمام کاربران این شرکت از ایران سرور به نیکی یاد می کنند.

این کمپانی در بین رقبای خود مشتریان بیشتری دارد و به این دلیل است که در حال حاظر بیش از 50 دیتاسنتر در سرتاسر دنیا دارد و همچنین از نظر سرویس دهی و خدمات به بیش از 40 هزار نفر در ایران، و نیز این کمپانی دارای جایگاه یا رتبه ی الکسای 76 ایران نیز می باشد که از این نظر نیز جزو بهترین ها در بین هاستینگ های ایران است.

ایران سرور علاوه بر اینکه هاست عادی ارائه میکند، هاست مخصوص بهینه شده برای سیستم های مدیر محتوا مثل وردپرس، جوملا، اپن کارت و پرستاشاپ را هم ارائه می نماید، برای مثال هاست مخصوص پرستاشاپ دارنده کانفیگ بخصوص برای پیکربندی فروشگاه اینترنتی بی نظیر میباشد.

همینطور این کمپانی ارائه دهنده هاست ویندوزی و لینوکسی را بر بستر سرورهای داخلی و خارجی فراهم آورده است.

با هاست ابری متوانید سایت قدرمند، همیشه آنلاین و پایدار داشته باشید و یکی از خوبی های این کمپانی ارائه هاست ابری است، اگر هاست ابری از ایران سرور خریداری کردید دیگر نگران قطع شدن یا از دسترس خارج شدن سایت خود نباشید، آپ تایم سرورهای این کمپانی 99.9 درصد است و برای جلوگیری از حملات مخرب DDOS نیز بسیار مناسب می باشد و از این نظر نیز این هاستینگ خوب را به شما معرفی میکنم.

اگر در شرایطی قصد خرید هاست مخصوص فروشگاه اینترنتی را دارید، ایران سرور خدمات به خصوصی را برای شما ارائه میکند و توجه کنید که ایران سرور برای خرید هاست فروشگاهی قابل قبول میباشد.

نقاط قوت

 • ارائه گواهینامه SSL رایگان
 • نمایندگی مناسب ترین هاست
 • ارائه هاست دانلود پر سرعت
 • ارائه هاست های حرفه ای و سازمانی
 • ارائه هاست ابری – کلود فلر حرفه ای
 • برخورداری از سرورهای پایدار و قوی
 • تنوع زیاد سرویس های متناسب با نیاز یوزر ها
 • ارائه هاست مخصوص وردپرس، جوملا، مجنتو و پرستاشاپ (مخصوص سایت های فروشگاهی)

نقاط ضعف

قیمت بالای خدمات

پشتیبانی عالی

گروه پشتیبانی بسیار خوب این موسسه به طور 24 ساعته و 7 روز هفته از شیوه های ارتباطی: تیکت، ارتباط تلفنی یا این که گفتگوی آنلاین مهیا‌ی بر طرف کردن ایرادات سایت و هاست شما می باشند و پشتیبانی قوی این سایت زبانزد می باشد.

نتیجه گیری نهایی در رابطه با هاستینگ عالی ایران سرور

به اشخاصی که قصد خرید هاست ارزان برای فعال سازی سایت کم ترافیک را دارا هستند ایران سرور را توصیه نمیکنم! ایران سرور برای میزبانی وبسایت های پربیننده توصیه میشود! اگر شما هم به دنبال یک هاستینگ قوی برای سایت خود هستید از ایران سرور استفاده کنید، ایران سرور برای بهترین هاست.

جهت سفارش هاست با کیفیت ایران سرور اینجا کلیک کنید : سفارش هاست ایران سرور

بهترین هاست ایران برتینا

هاستینگ معتبر و فوق العاده حرفه ای برتینا با داشتن 16 سال سابقه درخشان که تاکنون در زمینه فروش هاست، ثبت گواهی نامه SSL، سرور اختصاصی و…داشته و یکی از مناسب تریت کمپانی های هاستینگ کشور به حساب می آید و موفق به میزبانی شرکت های بزرگ و برندهای معتبری در ایران شده است و محبوبیت خاصی در بین کاربران اینترنت دارد.

این موسسه سرویس هایش را روی دیتاسنترهای ایران و خارج از ایران ارائه میکند.

به گفته تیم پشتیبان برتینا آپ‌تایم سرورهایشان 99.9 درصد می باشد.

همینطور این کمپانی گفته است که این موسسه تاکنون میزبان 51000 مشتری و 2000 دامنه بوده است.

این موسسه پهنای باند و تنوع خدمات دارد که جزو نقاط قوت این مجموعه می باشد، ولی نسبت به دیگر هاستینگ ها قیمت بیشتری ارائه می نماید که البته با کیفیتی که ارائه می دهد قیمت ها مناسب می باشد، همچنین برتینا در خدمت های خویش هاست پربیننده ارائه می‌کند و این هاست ها از امنیت بالا و خوبی در مقابل تهاجم ها DDoS برخوردار است و کاربران راضی بسیاری دارد.

نقاط قوت

 • پشتیبانی عالی و به موقع
 • ارائه هاست با پهنای باند زیاد
 • ارائه هاست با منابع اختصاصی
 • ارائه هاست بهینه شده مخصوص وردپرس و جوملا

نقاط ضعف

قیمت بالای سرویس ها

پشتیبانی

پشتیبانی فنی برتینا 24 ساعته و 7 روز هفته با پاسخگویی سریع به ایرادات به وجود آمده برای هاست شما می باشد و در سریعترین زمان جوابگو نیازهای شما عزیزان می باشند.

نتتجه گیری نهایی در مورد این هاستینگ جذاب و حرفه ای

به دوستان عزیزی که صاحبان وب سایت پر بازدید هستند و می‌خواهند وبسایت خویش را ماهرانه و عالی مدیریت نمایند، هاست های بی نظیر برتینا را توصیه می کنیم، البته با دقت به هزینه بالای سرویس های برتینا توجه کنید و ممکنه هر کسی برای استارت از این سرویس ها استفاده نکند و اگر هزینه برایتان مهم است می توانید از سایر هاستینگ ها بهره ببرید و زمانی که سایتتان پربازدید تر شد سایتتان را به برتینا انتقال دهید.

اما اگر به قول معروف دستتان باز است و هزینه میتوانید کنید هاست برتینا را به عنوان بهترین هاست ایران در بین هاست های برتر انتخاب کنید.

دوستان عزیزم برتینا خدمات تبلیغات گوگل نیز ارائه می دهد و در کنار آپ گوگل یکی از بهترین ها در حوزه تبلیغات گوگل می باشد و پیشنهاد می دهیم اگر نیاز به تبلیغات گوگل دارید از خدمات ادوردز برتینا استفاده کنید.

جهت سفارش هاست با کیفیت برتینا اینجا کلیک کنید : سفارش هاست برتینا

بهترین هاست ایران نت افراز

جالب است بدانید که نت افزار در لیست مناسب ترین شرکت های هاستینگ قرار دارد و رتبه ی الکسای 92 ایران را در بین سایت های ایرانی دارد، همچنین این کمپانی با 10 سال سابقه به ارائه هاست با فضای گسترده و قیمت مطلوب و مناسب مشهور شده است و در بین کاربران محبوبیت خاصی دارد.

اشخاصی که به دنبال هاست هایی با فضای زیاد هستند، دیگر نیاز به این نیست که به دنبال هاست های دانلود بروند، زیرا به راحتی میتوانند از خدمات و سرویس های با حجم بالای نت افزار استفاده کنیند.

این کمپانی بیش از 50 هزار سایت اهل ایران را میزبانی می کند و همچنین از کشورهای ایران و فرانسه میزبانی سایت ها را با کیفیت عالی انجام میدهد.

قیمت خوب، کیفیت عالی، پشتیبانی بسیار خوب، ارائه هاست‌هایی با حجم زیاد، آپ‌تایم بالای 99 درصد حقیقی و پشتیبانی از دیتاسنترهای داخلی و خارجی در کشور ‌ایران و فرانسه منجر گردیده تا یوزرها با ارائه انحصاری پنل دایرکت ادمین در این کمپانی کنار بیایند.

البته پنل دایرکت ادمین این شرکت بسیار شیک تر از شرکت های دیگر است و خیلی نزدیک به پنل سی پنل طراحی شده است و چند باگ پنل دایرکت ادمین نیز در این پنل گرفته شده است و کاربران می توانند تجربه خوبی را با کار با این پنل کسب کنند.

نت افراز با ارائه خدمات و سرویس های متنوع برای هر شخص یا شرکتی با هر قدرت مالی مورد‌ی قابل قبولی می باشد و کاربران راضی بسیاری دارد از جمله خود ما که چند سایت مشتری هایمان را روی سرویس های این شرکت پیاده کرده ایم و رضایت خوبی داریم.

نقاط قوت

 • قیمت ارزان و بصرفه نسبت به خیلی از شرکت های دیگر
 • ارائه دامنه رایگان ir
 • ارائه ترافیک نامحدود
 • امنیت بالای سرور
 • ارائه پهنای باند بالا
 • ارائه گواهینامه SSL
 • ورژن پشتیبان هفتگی و روزانه
 • ارائه خدمات و سرویس های حجیم
 • سرویس سریع، عدم قطعی و آپ تایم بالای ۹۹

نقاط ضعف

نداشتن سی پنل اگر سی پنل را هم در کنار دایرکت ادمین ارائه می داد طرفداران بیشتری داشت.

پشتیبانی

پشتیبانی نت افراز به طور24 ساعته‌ و 7روز هفته بدون وقفه می باشد تا جای هیچ‌ نگرانی برای یوزرها باقی نماند و همه از پشتیبانی قوی این شرکت رضایت دارند.

نتیجه گیری نهایی در رابطه با نت افزار با امکانات عالی

با هاست های نت افراز دیگر نیاز به تهیه و تنظیم هاست دانلود جداگانه ندارید و چنانچه که پوشه های متعددی برای دانلود دارید و دنبال یک هاست خوب با حجم بالا می‌باشید، نت افراز بهترین هاست ایران در کنار هاستینگ هاییست که در این صفحه از آن ها نام برده ایم و مناسب ترین هاست دانلود را با قیمت قابل قبولی ارائه می‌کند و کار با این شرکت تجربه لذت بخشی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

جهت سفارش هاست با کیفیت نت افراز اینجا کلیک کنید : سفارش هاست نت افراز

بهترین هاست ایران سون هاست

در ادامه مطلب بهترین هاست ایران به شرکت بزرگ سون هاست با سابقه ی 13 سال فعالیت در حوزه هاستینگ اشاره میکنیم، سون هاست یکی دیگر از هاستینگ های برتر ایران عزیز است که توانسته خود را در مقام مناسب ترین هاست های ایران قرار دهد.

کیفیت بالای خدمت ارائه گردیده و قیمت ارزان خدمات یکی از مهم ترین مواردی است که مسبب متمایز شدن سون هاست نسبت از شرکت های هاستینگ دیگر است.

استفاده از سرور های پرسرعت SSD و NVMe از جمله پر اهمیت ترین خصوصیات های میزبانی وب عرضه گردیده از سوی سون هاست می باشد که مبتنی بر مبانی برگزیدگان شرکت ها هاستینگ روز جهان ارائه می شود.

طبق باز بینی که در مورخ 99.5.5 داشتیم تعداد مشتریان این کمپانی هاستینگ به 16410 نفر رسیده است.

علاوه بر ارائه سرویس های هاستینگ سرویس های دیگری مثل ارائه دامین دارا است که تاکنون توانسته 30000 دامین را به ثبت رساند.

قیمت گذاری بر روی خدمات‌ سون هاست بسیار مطلوب بوده و اقتصادی هستند و برای مخصوصاً سایت های تازه کار بسیار مناسب می باشد.

قابلیت ارتقاء به ورژن بالاتر و منابع زیادتر به آسانی در این هاستینگ موجود است، به دلیل اینکه پلن‌ های ارائه گردیده نیز در گونه های متفاوت اقتصادی و ماهرانه می باشند.

تهیه و تنظیم بک ‌آپ روزمره از سرویس ها نیز سبب ساز گردیده که خیالتان بابت تنظیم ورژن پشتوانه از وب سایت کاملاً راحت شود.

اگر به دنبال هاست مناسب برای مدیریت های محتوا و خرید هاست وردپرس یا خرید هاست ووکامرس هستید هاست های سون هاست سرورهای قدرتمندی دارد.

نقاط قوت

 • پشتیبانی فنی به موقع شبانه روزی
 • ارائه پهنای باند نامحدود
 • قیمت منصفانه سرویس ها به کاربران
 • ارائه گواهینامه SSL رایگان
 • ارائه سرویس های با حجم بالا
 • کیفیت بالای سرویس های ارائه شده
 • بکارگیری امکانات سخت افزاری قدرتمند
 • آپتایم بالای ۹۹.۹٪ در کلیه ی سرویس ها که یکی از بهترین حسن های این شرکت می باشد.
 • ارائه بک آپ روزمره برای حفاظت طولانی تر
 • ضمانت برگشت وجه در صورت نارضایتی تا ۳۰ روز که خیال کاربران را از بابت کیفیت راحت می کند.

نقاط ضعف

 • عدم ارائه سرویس های ابری
 • تراکم نسبتا بالا در سرورها

پشتیبانی کاربران

پشتیبانی سون هاست به طور چت آنلاین 9 صبح تا 12 شب و تیکت هم به صورت شبانه روزی در 7 روز هفته می باشد.

با توجه به نکات گفته شده در مورد سون هاست نتیجه میگیریم:

اشخاصی که دنبال خرید هاست با کیفیت می باشند و قصد ندارند هزینه فراوانی کنند، سون هاست آیتم قابل قبولی میباشد و می تواند هاستینگ مناسبی برای شروع کار سایت شما باشد.

جهت سفارش هاست با کیفیت سون هاست اینجا کلیک کنید : سفارش هاست سون هاست

بهترین هاست ایران هاست نگار

شرکت بزرگ هاست نگار که فعالیت خود را در تهران بزرگ شروع کرده است و 14سال سابقه درخشان دارد توانسته با ارائه سرویس های خوب به مشتریان خود در چند سال اخیر اسم خود را در لیست برگزیدگان مؤسسات ایران جای دهد.

ارائه خدمات با کیفیت عالی در کنار خصوصیت‌های برتری که هاست نگار در اختیار خریداران قرار داده سبب محبوبیت این مجموعه هاستینگ ایرانی شده ‌است.

این مجموعه با ارائه خدمات متنوع و پهنای باند نامحدود، برای افرادی که قصد خرید هاست خارجی و خرید هاست ایرانی با کیفیت عالی را داراند مطلوب می باشد، همچنین هاست نگار از کشورهای انگلیس، آلمان، فرانسه و ‌ایران میزبانی سایت های مشتریان خود را به خوبی انجام می دهد.

بزرگترین و مهم ترین مزایای هاست نگار این است که نسبت به هاستینگ های دیگر دارای پشتیبان گیری 12 ساعته است و هیچ هاستینگی هم اکنون چنین مزیتی را دارا نیست این پشتیبان گیری کمک بسیاری به مدیران سایت ها میکند و از این نظر بهترین هاست ایران می باشد و مجموعه آکادمی گوهری هاستینگ هایی که از این دست پشتیبان گیری را انجام می دهد حمایت معنوی می کند.

یکی از دیگر مزایای این کمپانی، ارائه هاست منحصر سیستم های مدیر محتوا مانند وردپرس و جوملا و همچنین ارائه پهنای باند نامحدود بر روی تمامی سرویس ها می باشد، برای خرید هاست وردپرس و خرید هاست ووکامرس میتوانید از خدمات این شرکت استفاده کنید.

نقاط قوت

 • ارائه هاست ابری
 • پهنای باند نامحدود
 • ارائه هاست پرسرعت
 • گارانتی بازگشت وجه
 • گواهینامه SSL رایگان
 • پشتیبانی خوب و به موقع
 • پشتیبان‌گیری 12 ساعته
 • ارائه هاست ویژه وردپرس
 • امنیت بالا با سیستم ضد DDoS

پشتیبانی

گروه پشتیبانی هاست نگار 24 ساعته در همه روزهای هفته به طور ارتباط تلفنی، تیکت، چت آنلاین پاسخگو شما کاربران عزیز می‌باشند و از این حیث نیز به عنوان یک سایت با پشتیبانی خوب اسمی به جای گذاشته اند.

با وجود این امکانات بی نظیر هاست نگار نتیجه میگیریم:

چنانچه که دنبال خرید هاست لینوکس و خرید هاست ویندوز و همچنین خرید هاست پر سرعت هستید که این هاست ها مناسب سایت های وردپرس و جوملا می باشد هاست نگار گزینه مناسبی می باشد.

جهت سفارش هاست با کیفیت هاست نگار اینجا کلیک کنید : سفارش هاست از هاست نگار

بهترین هاست ایران میزبان وردپرس

شرکت هاستینگ میزبان وردپرس با چندین سال سابقه در زمینه ی عرضه سرویس ها و خدمات میزبانی سایت ها، یکی دیگر از شرکت هایی است که در ایران به خوبی فعالیت داشته است.

ارائه ی تخصصی هاست های وردپرسی کار میزبان وردپرس است که اکثر کاربران برای خرید هاست وردپرس به این سایت مراجعه می کنند.

سرویس های ارائه شده به وسیله میزبان وردپرس، مخصوص وردپرس است و به همین دلیل این مجموعه، یکی از موارد مطلوب برای خرید هاست مخصوص وردپرس است.

در حال حاضر میزبان وردپرس، انواع خدمات میزبانی سایت ها از جمله میزبانی اشتراکی وب سایت با پنل های سی‌ پنل و دایرکت‌ ادمین، سرورهای مجازی و منحصر به فرد با گونه های سیستم‌ عامل های لینوکس و ویندوز و… را با قیمت مطلوبی و کیفیت بالا به یوزرها خویش ارائه میدهد.

ارائه سرویس هاست اختصاصی با منابع به طور کاملا ویژه از دیتاسنتر کشور‌ ایران می باشد، یک کدام از دیگر مزیت های این مجموعه است.

نقاط قوت

 • قیمت بسیار ارزان
 • ارائه هاست های حجیم دانلودی
 • ارائه هاست لینوکس پر سرعت
 • ارائه هاست با منابع اختصاصی
 • ارائه هاست مخصوص برای وردپرس
 • ارائه هاست برای سایت های پر ترافیک
 • بک آپ گیری هفتگی به صورت اتوماتیک
 • دارای سخت افزارهای قوی برای مقابله با حملات DDOS

نقاط ضعف

ارائه پهنای باند محدود

پشتیبانی

پشتیبانی در تمامی ساعت شبانه روز و در تمام روزهای هفته توسط میزبان وردپرس سبب گردیده که مشتریان هیچ گونه نگرانی از بابت پشتیبانی هاستینگ نداشته باشند.

در رابطه با میزبان وردپرس نتیجه میگیریم که:

اگر دنبال هاست مخصوص وردپرس با قیمت خوب هستید از موسسه هاست میزبان وردپرس هاستینگ قوی و حرفه ای را تهیه کنید.

جهت سفارش هاست با کیفیت میزبان وردپرس اینجا کلیک کنید : سفارش هاست از میزبان وردپرس

بهترین هاست ایران سرور پارس

هاستینگ معتبر سرور پارس با سرویس های خدماتی که در 15 سال اخیر که ارائه نموده است، توانسته در لیست مناسب بهترین های کمپانی های هاست در ایران قرار بگیرد و مشتریان بسیاری را راضی نگه داشته است.

سرور پارس با ارائه هاست های نامحدود لینوکس، خیلی ها را ترغیب به به کارگیری از خدمت هایش نموده است.

سرور پارس با یک مزیت رقابتی توانسته مشتریان متعددی را هم پایه خویش داشته باشد و آن این است که او شاید ارائه هاست با فضا و تمام تجهیزات نامحدود ریسک بالایی باشد و هر هاستینگی چنین ریسکی را نکند، ولی سرور پارس این کار را انجا میدهد.

از سایر خصوصیت های این موسسه می شود به ارائه سرویس ها و پلن‌های متعدد با توجه به نیاز هر شخصی اشاره نمود. همینطور از کشورهای انگلستان و کشور ‌ایران سرویس ها میزبانی خود را ارائه میدهد.

نقاط قوت

 • پشتیبان‌گیری روزانه
 • آپ‌تایم بالای 99 درصد
 • قیمت خوب سرویس‌ها
 • تنوع سرویس بسیار زیاد
 • ارائه گواهی SSL رایگان
 • ارائه هاست برای وردپرس
 • میزبانی از سایت‌های پربازدید و کم‌بازدید
 • ارائه هاست خارجی از دیتاسنترهای اروپا

نقاط ضعف

 • پشتیبانی نکردن از حملات DDoS
 • نداشتن دیتاسنتر اختصاصی

پشتیبانی

سرور پارس با پشتیبانی 24 ساعته در تمام روزهای هفته از روش تیکت، گفتگوی آنلاین پاسخگوی یوزرها میباشد.

با توجه به توضیحات بالا نتیجه میگیریم که:

در‌ صورتیکه وب سایت پر ترافیک یا این که هاستی با حجم بالا نیاز دارید هاست های سرور پارس مورد قابل قبولی خواهد بود و پیشنهاد میدهیم از این هاستینگ نیز استفاده کنید.

جهت سفارش هاست با کیفیت سرور پارس اینجا کلیک کنید : سفارش هاست از سرور پارس

بهترین هاست ایران کدام است؟

در حالتیکه دنبال هاست با حجم زیاد و قیمت ارزان می باشید نت افراز و میهن وب هاست و مخصوصاً میزبان فا هاستینگ های بسیار مناسبی می باشند.

کمپانی میزبان فا شایسته ترین هاست برای خرید هاست وردپرس و همچنین خرید هاست ووکامرس می باشد و دارنده قیمت خوب با پشتیبانی بسیار عالی می باشد.

در صورتی‌ که سایت پربازدیدی ندارید و از طرفی نمی‌خواهید هزینه‌ متعددی نمایید، میهن وب هاست مورد قابل قبولی می باشد.

با توجه به مزایا و معایب 20+ هاست برتر کشور در این نوشته‌، شما نیز تجربه خود را کامنت کنید تا دوستانی که این مطلب را میخوانند راهنمایی خوبی شوند.

گزینش یک کمپانی تحت عنوان شایسته ترین کمپانی ارائه دهنده هاست کار چندان راحتی نیست.

البته چنانچه بخواهم تجربه فردی خود را بگویم، کمپانی هاست نگار از هر نظر مطلوب می‌باشد، در صورتیکه سایت وردپرسی یا این که هر دسته سایتی دارید هاست نگار شایسته ترین هاست را ارائه می نماید.

البته در صورتی که دارنده سایتی با ترافیک بالا می باشید و میزان دارایی کافی هم دارید سفارش می‌کنم از ایران سرور استفاده کنید، منابعی که ایران سرور در اختیار مشتریانش قرار می‌ دهد کاملآ منحصر به فرد می باشد.

درصورتیکه وب سایت مهمی دارید و روی لغات خیلی سختی در گوگل بالا آمدید و رقبا دائماً در حال حملات DDos هستند، سفارش میکنم از سایت هاست دی ال استفاده کنید، ارزش بالایی دارند البته امنیت شون از تمام هاستینگ ها بهتر می باشد.

شما از کدام کمپانی هاستینگ برای میزبانی سایت خود استفاده می کنید؟

شما از چه کمپانی هاستینگی سرویس تهیه کردید؟

آیا موافق این 20+ هاست برتر می باشید؟

به نظر شما کدام کمپانی در این لیست بایستی قرار نگیرد؟

به نظر شما شایسته ترین هاست ایران کدام می باشد؟

در ادامه میتوانید دیدگاه خود را ثبت کنید و به این سوالات نیز پاسخ دهید!

با توجه به مقاله بهترین هاست ایران چه نتیجه ای میگیریم:

در‌ این نوشته‌ سعی کردم شایسته ترین موسسه های هاستینگ کشور ایران را مورد باز‌نگری و بررسی قرار دهم تا دوستانی که قصد خرید هاست خوب و مطمئن را دارند، با شایسته ترین هاست های ایرانی آشنا شوند و بتوانند تصمیم راحت تر و بهتری بگیرند.

پس از خواندن این نوشته شما و میتوانید با دید بازتر و با توجه به نیازهای خود اقدام به خرید هاست نمایید، همچنین شایسته ترین هاست های ایران را می شناسید.

پس به ‌این نکته قابل توجه دقت داشته باشید که هر کسی با توجه به قدرت مالی و نوع سایتش می بایست منابع مورد نیازش را برای خرید هاست تعیین نماید.

امیدوارم مطالب نقل شده اثرگذار بوده باشد و بتوانید برای خرید هاست، شایسته ترین گزینش را انجام دهید، تجربیات خود را از شرکتی که از آن هاست تهیه و خریداری کردید، با ما در میان بگذارید تا دیگر دوستان خوب کامنت شما را بخوانند و از تجربیات شما به کارگیری نمایند.

نظرات

0 نظر در مورد بهترین هاست ایران – 20+ شرکت معتبر هاستینگ در سال 1399,خرید هاست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.