کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد در خانه بدون سرمایه 100درصد واقعی

سلام دوستان و همراهان عزیز آکادمی گوهری

در این مقاله میخوام تجربیات خودم را راجع به کسب و کار اینترنتی در اختیار شما عزیزان بزارم.

سال ها پیش کسب و کار اینترنتی خودم را با طراحی سایت برای دیگران آغاز کردم و کسب درآمد از اینترنت در منزل را با فقط یک کامپیوتر خیلی قدیمی و یک مودم بدون آنتن قدیمی راه اندازی کردم یه حسن این کار این بود که سرمایه زیادی نمیخواست و بیشتر وابسته به دانش بود من دانش را داشتم اما سرمایه ای نداشتم اما مشتری چه میدونست که من تو چه موقعیت و با چه تجهیزاتی دارم کار میکنم، مشتری یه کار درجه یک میخواست و من اینکارو براش انجام میدادم.

از این کار خوشم اومده بود و درامد خوبی داشتم کم کم تجهیزاتم را هم تقویت کرده بودم، من علاقه داشتم به مسافرت مخصوصا مشهد برم زیارت امام رضا(ع) حداقل 2 ماه یکبار به مشهد میرفتم اما از کارم عقب نمی موندم چون لپ تاپ را یا به اینترنتی موبایلم متصل میکردم زمانی که تو قطار بودم تا به مقصد برسم یا زمانی که هتل بودم به وای فای هتل وصل می شدم، هم مسافرت میرفتم و خوشگذرانی میکردم هم کارم را پیش میبردم و مشتری هامم راضی نگه میداشتم.

آموزش کسب و کار اینترنتی

کم کم تو سئو سایت هم متخصص شدم و پروژه سئو هم میگرفتم یه حسن اینکار این بود که شاید 1 ماه کمتر طراحی سایت میگرفتم اما سئو ماه های قبل تمدید می شد و درامدم هر ماه افزایش داشت چون مثلا این ماه اگر 4 پروژه سئو داشتم و بابت هر کدام 500 هزار تومان درامد داشتم در ماه جدید 1 پروژه اظافه میکردم از این به بعد به جای 2 میلیون، 2.5 میلیون درامد از سئو داشتم این باعث شد که مثل یک کارمند هر ماه حقوق ثابت داشته باشم.

به مرور کارمو هم ارتقاء دادم و تو حوزه های شبکه های اجتماعی هم ورود کردم و متخصص شدم و از این ها هم درامد داشتم تا اینکه به درامد فوق العاده چشمگیری رسیدم، کم کم سرمایه هم جمع کردم و شرکت طراحی سایت راه اندازی کردم و کارمند استخدام کردم و پروژه های بیشتری در ماه میگرفتم یکی از حسن های کسب و کار من با دیگران این بود من سایت داشتم و از سایتم کار میگرفتم یکی که مثلا در یکی از محله های تهران مغازه داشت نهایتا همون محله میشناختنش و نهایتا 100 تا مشتری ثابت داشت اما سایت من را در کل ایران میدیدن و از کل ایران مشتری داشتم پس هیچ محدوده مکانی هم نداشتم.

هم زمان کارم دست خودم بود، هم تو هر جایی که بودم مهمونی یا مسافرت یا هر جای دیگه کارم هم همراهم بود و مهم تر اینکه مشتری های زیادی از کل ایران داشتم و تو هر شهری دوستان زیادی داشتم و کاری را انجام میدادم که ازش لذت میبردم چی میخواستم دیگه از این بهتر نمی شد!

درآمد اینترنتی

بعد ها خودم سایت های مختلفی راه اندازی کردم و ازشون درامد داشتم مثل سایت نیازمندی و سایت فروش فایل که شبانه روزی ازم خرید میکردن، صبح که از خواب بیدار میشدم میرفتم سر گوشیم میدیدم کلی واریزی دارم، من تو خواب هم درامد داشتم و دیگه اگه کار هم نمیکردم میدونستم به قول قدیمی ها یه آب باریکه ای دارم.

همیشه به ما گفتن برو کار اداری یه آب باریکه ای داشته باشی یه بیمه ای داشته باشی و حقوق ثابت داشته باشی و… من همه اینارو داشتم اونم نه با کار اداری نه رو دوش دولت سنگینی میکردم نه به کسی ضرر میزدم، تازه کسب و کارهای مختلف را هم به موفقیت میرسوندم من شده بودم اونی که از بچگیم میخواستم باشم و هر روز بابتش یک قدم مثبت برمیداشتم من به هدفم رسیده بودم.

اما رسیدن به هدف پایان راهم نبود یاد گرفته بودم رسیدن به هدف سخت نیست فقط باید تخصص داشته باشم و تلاش کنم تا به هدفی که تعیین کردم برسم و وقتی به هدفم میرسیدم دوباره یه هدف بزرگتر برای خودم تعیین میکردم و بهش میرسیدم!

مگه میشه؟

بله که میشه مثل الان که یه هدف بزرگ دیگه را پیش روم گذاشتم هدفی که از حداقل 16 سالگی آرزوشو داشتم همیشه دوست داشتم هر چیزی که یاد میگیرم را به دیگران انتقال بدم و الان در راستای این هدفم دارم هر روز قدم مثبت بر میدارم.

میخوام کاری کنم همه کسانی که مشکل مالی دارن یا دانشجو هستن یا دنبال شغل دوم اینترنتی هستن یا خانم خانه دار هستن و میخوان به همسرشون تو خرج زندگی کمک کنن یا کسب و کار دارن و خودشون میخوان تو بستر اینترنت کسب و کارشونو پیشرفت بدن کمک کنم و یه باری از دوش مردم و دولت بردارم و تا آخرین لحظه زندگیم این هدفی که دارم را دنبال میکنم چون جهاد فقط رفتن به جنگ نیست ما تو صلح هم میتونیم به کشورمون کمک کنیم به هموطنانمون کمک کنیم.

شما عزیزان می تونید بسته به علاقه و نیازی که دارید پکیج های آموزشی ما را با کمترین قیمت تهیه کنید و یا اگر به حوزه اینترنت علاقه دارید و میخواید راهی که من رفتم را شما هم دنبال کنید بهتون پیشنهاد میدم پکیج ثروت آفرینان اینترنتی را تهیه کنید.

کسب درآمد در منزل

چرا ثروت آفرینان را پیشنهاد میکنم؟

تجربیات چند ساله خودم را در این پکیج در اختیار شما میگذارم و شما خیلی چیزهارو تو این پکیج آموزش میبینید از طراحی سایت و سئو سایت و ارتقاء اینستاگرام گرفته تا امنیت سایت و افزایش سرعت سایت و رفع باگ های سایت و از همه مهمتر اینکه چطور تبلیغات کنید و چطور با مشتری صحبت کنید و مشتری را جذب کنید چطور قرارداد ببندید و کلی کارهای دیگه که اگه یاد بگیرید میتونید هر ماه میلیون ها تومان درامد داشته باشید.

شما اگر 10 میلیون تومان را در بانک بگذارید ماهی چقدر بهتون سود میده؟

اگر به کسی بدید که باهاش کار کنه چقدر بهتون سود میده؟

اما با تهیه این پکیج شغلی را راه اندازی میکنید که ده ها برابر سرمایه ای که گذاشتید براتون سود آوری داشته باشه و شما هم میتونید یه ثروت آفرین اینترنتی بشین کافیه فقط همت کنید.

برنامه ریزی در کسب و کار

اما به یه سری ها پیشنهاد میدم این پکیج را تهیه نکنند!؟

به کسانی که از لحاظ یادگیری خیلی ضعیف هستن و به کسانی که هیچ علاقه ای به کسب و کار اینترنتی ندارند و یا فقط میخواهند بسته را تهیه کنند و وقت دیدن آموزش ها را ندارند، من دوست دارم به کسی آموزش بدم که تشنه پیشرفته نه کسی که تو قلعه عادتش گرفتاره و دوست داره تو زندگیش فقط درجا بزنه پس اگر شخص فعالی هستی و تشنه موفقیت با ما همراه باش!

اگر میخواید آموزش کسب و کار اینترنتی را تهیه کنید برای کسب درآمد اینترنتی مطمئن براتون پیشنهاد عالی دارم.

اولین پیشنهاد اینه که این پکیج در اصل 17 میلیون قیمت گذاری شده و الان در تخفیف 10 میلیون به فروش میرسه اما برای 10 نفر اولی که این پکیج را تهیه کنند 66 درصد تخفیف در نظر گرفتیم و برای 10 نفر دوم 63 درصد تخفیف و برای نفرات بعدی به مدت محدود 50 درصد تخفیف در نظر گرفته ایم. کد های تخفیف در صفحه خرید پکیج بصورت نقدی موجود است.

دومین پیشنهادم اینه که شاید خیلی ها توان پرداخت یکجا دوره را ندارند و میخواهند دوره را به صورت قسطی تهیه کنند این دوستان میتوانند از طریق آدرسی که درج میکنم دوره را به صورت قسطی و در 8 ماه به صورت ماهیانه فقط 590 هزار تومان تهیه کنند اما برای اینکار هم فقط تا 10 آذرماه فرصت دارید تا خرید خود را ثبت بفرمایید.

پس چه به صورت نقدی و چه به صورت قسطی میخواین این دوره را خریداری کنید باید سریعتر اقدام کنید چون به زودی فرصت خرید دوره با این شرایط به اتمام میرسه یادتون نره ما برای دوره ای که تقدیم شما میکنیم گارانتی بازگشت وجه نیز گذاشته ایم و شما میتونید با خیال راحت پکیج را تهیه کنید.

خرید پکیج به صورت نقدی روی لینک کلیک کنید : پکیج ثروت آفرینان اینترنتی

خرید پکیج به صورتقسطی روی لینک کلیک کنید : پکیج ثروت آفرینان اینترنتی خرید در 8 ماه

راه اندازی کسب و کار اینترنتی