0
0

کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد در خانه بدون سرمایه 100درصد واقعی

1595 بازدید
کسب و کار اینترنتی

کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد در خانه بدون سرمایه 100درصد واقعی

سلام دوستان و همراهان عزیز آکادمی گوهری

در این مقاله میخوام تجربیات خودم را راجع به کسب و کار اینترنتی در اختیار شما عزیزان بزارم.

سال ها پیش کسب و کار اینترنتی خودم را با طراحی سایت برای دیگران آغاز کردم و کسب درآمد از اینترنت در منزل را با فقط یک کامپیوتر خیلی قدیمی و یک مودم بدون آنتن قدیمی راه اندازی کردم یه حسن این کار این بود که سرمایه زیادی نمیخواست و بیشتر وابسته به دانش بود من دانش را داشتم اما سرمایه ای نداشتم اما مشتری چه میدونست که من تو چه موقعیت و با چه تجهیزاتی دارم کار میکنم، مشتری یه کار درجه یک میخواست و من اینکارو براش انجام میدادم.

از این کار خوشم اومده بود و درامد خوبی داشتم کم کم تجهیزاتم را هم تقویت کرده بودم، من علاقه داشتم به مسافرت مخصوصا مشهد برم زیارت امام رضا(ع) حداقل 2 ماه یکبار به مشهد میرفتم اما از کارم عقب نمی موندم چون لپ تاپ را یا به اینترنتی موبایلم متصل میکردم زمانی که تو قطار بودم تا به مقصد برسم یا زمانی که هتل بودم به وای فای هتل وصل می شدم، هم مسافرت میرفتم و خوشگذرانی میکردم هم کارم را پیش میبردم و مشتری هامم راضی نگه میداشتم.

آموزش کسب و کار اینترنتی

کم کم تو سئو سایت هم متخصص شدم و پروژه سئو هم میگرفتم یه حسن اینکار این بود که شاید 1 ماه کمتر طراحی سایت میگرفتم اما سئو ماه های قبل تمدید می شد و درامدم هر ماه افزایش داشت چون مثلا این ماه اگر 4 پروژه سئو داشتم و بابت هر کدام 500 هزار تومان درامد داشتم در ماه جدید 1 پروژه اظافه میکردم از این به بعد به جای 2 میلیون، 2.5 میلیون درامد از سئو داشتم این باعث شد که مثل یک کارمند هر ماه حقوق ثابت داشته باشم.

به مرور کارمو هم ارتقاء دادم و تو حوزه های شبکه های اجتماعی هم ورود کردم و متخصص شدم و از این ها هم درامد داشتم تا اینکه به درامد فوق العاده چشمگیری رسیدم، کم کم سرمایه هم جمع کردم و شرکت طراحی سایت راه اندازی کردم و کارمند استخدام کردم و پروژه های بیشتری در ماه میگرفتم یکی از حسن های کسب و کار من با دیگران این بود من سایت داشتم و از سایتم کار میگرفتم یکی که مثلا در یکی از محله های تهران مغازه داشت نهایتا همون محله میشناختنش و نهایتا 100 تا مشتری ثابت داشت اما سایت من را در کل ایران میدیدن و از کل ایران مشتری داشتم پس هیچ محدوده مکانی هم نداشتم.

هم زمان کارم دست خودم بود، هم تو هر جایی که بودم مهمونی یا مسافرت یا هر جای دیگه کارم هم همراهم بود و مهم تر اینکه مشتری های زیادی از کل ایران داشتم و تو هر شهری دوستان زیادی داشتم و کاری را انجام میدادم که ازش لذت میبردم چی میخواستم دیگه از این بهتر نمی شد!

درآمد اینترنتی

بعد ها خودم سایت های مختلفی راه اندازی کردم و ازشون درامد داشتم مثل سایت نیازمندی و سایت فروش فایل که شبانه روزی ازم خرید میکردن، صبح که از خواب بیدار میشدم میرفتم سر گوشیم میدیدم کلی واریزی دارم، من تو خواب هم درامد داشتم و دیگه اگه کار هم نمیکردم میدونستم به قول قدیمی ها یه آب باریکه ای دارم.

همیشه به ما گفتن برو کار اداری یه آب باریکه ای داشته باشی یه بیمه ای داشته باشی و حقوق ثابت داشته باشی و… من همه اینارو داشتم اونم نه با کار اداری نه رو دوش دولت سنگینی میکردم نه به کسی ضرر میزدم، تازه کسب و کارهای مختلف را هم به موفقیت میرسوندم من شده بودم اونی که از بچگیم میخواستم باشم و هر روز بابتش یک قدم مثبت برمیداشتم من به هدفم رسیده بودم.

اما رسیدن به هدف پایان راهم نبود یاد گرفته بودم رسیدن به هدف سخت نیست فقط باید تخصص داشته باشم و تلاش کنم تا به هدفی که تعیین کردم برسم و وقتی به هدفم میرسیدم دوباره یه هدف بزرگتر برای خودم تعیین میکردم و بهش میرسیدم!

مگه میشه؟

بله که میشه مثل الان که یه هدف بزرگ دیگه را پیش روم گذاشتم هدفی که از حداقل 16 سالگی آرزوشو داشتم همیشه دوست داشتم هر چیزی که یاد میگیرم را به دیگران انتقال بدم و الان در راستای این هدفم دارم هر روز قدم مثبت بر میدارم.

میخوام کاری کنم همه کسانی که مشکل مالی دارن یا دانشجو هستن یا دنبال شغل دوم اینترنتی هستن یا خانم خانه دار هستن و میخوان به همسرشون تو خرج زندگی کمک کنن یا کسب و کار دارن و خودشون میخوان تو بستر اینترنت کسب و کارشونو پیشرفت بدن کمک کنم و یه باری از دوش مردم و دولت بردارم و تا آخرین لحظه زندگیم این هدفی که دارم را دنبال میکنم چون جهاد فقط رفتن به جنگ نیست ما تو صلح هم میتونیم به کشورمون کمک کنیم به هموطنانمون کمک کنیم.

شما عزیزان می تونید بسته به علاقه و نیازی که دارید پکیج های آموزشی ما را با کمترین قیمت تهیه کنید و یا اگر به حوزه اینترنت علاقه دارید و میخواید راهی که من رفتم را شما هم دنبال کنید بهتون پیشنهاد میدم پکیج ثروت آفرینان اینترنتی را تهیه کنید.

کسب درآمد در منزل

چرا ثروت آفرینان را پیشنهاد میکنم؟

تجربیات چند ساله خودم را در این پکیج در اختیار شما میگذارم و شما خیلی چیزهارو تو این پکیج آموزش میبینید از طراحی سایت و سئو سایت و ارتقاء اینستاگرام گرفته تا امنیت سایت و افزایش سرعت سایت و رفع باگ های سایت و از همه مهمتر اینکه چطور تبلیغات کنید و چطور با مشتری صحبت کنید و مشتری را جذب کنید چطور قرارداد ببندید و کلی کارهای دیگه که اگه یاد بگیرید میتونید هر ماه میلیون ها تومان درامد داشته باشید.

شما اگر 10 میلیون تومان را در بانک بگذارید ماهی چقدر بهتون سود میده؟

اگر به کسی بدید که باهاش کار کنه چقدر بهتون سود میده؟

اما با تهیه این پکیج شغلی را راه اندازی میکنید که ده ها برابر سرمایه ای که گذاشتید براتون سود آوری داشته باشه و شما هم میتونید یه ثروت آفرین اینترنتی بشین کافیه فقط همت کنید.

برنامه ریزی در کسب و کار

اما به یه سری ها پیشنهاد میدم این پکیج را تهیه نکنند!؟

به کسانی که از لحاظ یادگیری خیلی ضعیف هستن و به کسانی که هیچ علاقه ای به کسب و کار اینترنتی ندارند و یا فقط میخواهند بسته را تهیه کنند و وقت دیدن آموزش ها را ندارند، من دوست دارم به کسی آموزش بدم که تشنه پیشرفته نه کسی که تو قلعه عادتش گرفتاره و دوست داره تو زندگیش فقط درجا بزنه پس اگر شخص فعالی هستی و تشنه موفقیت با ما همراه باش!

اگر میخواید آموزش کسب و کار اینترنتی را تهیه کنید برای کسب درآمد اینترنتی مطمئن براتون پیشنهاد عالی دارم.

اولین پیشنهاد اینه که این پکیج در اصل 17 میلیون قیمت گذاری شده و الان در تخفیف 10 میلیون به فروش میرسه اما برای 10 نفر اولی که این پکیج را تهیه کنند 66 درصد تخفیف در نظر گرفتیم و برای 10 نفر دوم 63 درصد تخفیف و برای نفرات بعدی به مدت محدود 50 درصد تخفیف در نظر گرفته ایم. کد های تخفیف در صفحه خرید پکیج بصورت نقدی موجود است.

خرید پکیج به صورت نقدی روی لینک کلیک کنید : پکیج ثروت آفرینان اینترنتی

همانطور که به شما در اینستاگرام آکادمی گوهری قول داداه بودم این مطلب همیشه بروزرسانی میشود:

توضیحات بیشتر در رابطه با کسب و کار اینترنتی:

اینترنت بر خلاف محیطی که در آن قرار دارید پر از مشتریانی است که از خدمات شما استفاده کنند، به دلیل اینکه از نظر زمانی هم محدود نیستید و نیازی به حضور رو در رو ندارید، در هر ساعت از شبانه روز امکان نقل و انتقال و فروش کالا و خدمات هم وجود دارد.

1-نداشتن محدودیت مکانی و جغرافیایی

تمامی فروشگاه ها به یک مکان فیزیکی برای قرار دادن محصولات و تجهیزات مورد نیاز مانند دکوراسیون خود احتیاج دارند تا مشتری وارد مکان مورد نظر شود، نبود دکوراسیون مناسب و شیک نبودن و بهم ریختگی باعث دفع مخاطب  شده و در فروش شما تاثیر دارد و باعث کاهش فروش میشود و اگر حتی فضایی را اجاره کرده باشید باید ماهیانه مبلغی را پرداخت کنید.

در فروشگاه های اینترنتی بدون محدودیت زمان و مکان می توانید تمامی محصولات خود را در معرض نمایش قرار دهید، فقط کافی است یک انبار برای نگهداری محصولات خود داشته باشید و زمان فروش محصول آن را از انبار خارج کنید.

2-راه اندازی هزینه ی پایینی دارد.

موقعیت مکانی برای فروشگاه بسیار مهم است، اگر فروشگاه در یک مکان خوب و بیشترین خرید و فروش مردم باشد برای شما بسیار عالی است، اما این عالی بودن برای شما هم هزینه ی بالایی دارد.

در صورتی که در فروشگاه اینترنتی موقعیت مکانی بی معناست و شما می توانید هزینه ی این مکان را صرف طراحی سایت و خرید دامنه و خرید هاست خواهد بود.

3- اطلاع رسانی و خدمات بهتر برای مشتریان

وقتی محصول جدیدی را طراحی کردید برای فروش آن خیلی زودتر و سریعتر در برنامه های بازریابی، بازاریابی محتوایی و تبلیغات اینترنتی همه ی مشخصات کامل محصول خود در اختیار مشتری قرار دهید، اما اینکار برای فروشگاه های سنتی امکان پذیر نیست.

4-فرایند خرید سریع و اتوماتیک کردن کارها

ویژگی اصلی و بازار کسب درآمد از اینترنت خودکار سازی و فرایند اتوماتیک کارهاست، در این روش مواردی مانند صدور فاکتور و راهنمایی مشتریان و برای هر کدام از مشتریان برای یک بار انجام شده ولی در کسب و کار اینترنتی بسیاری از موارد به صورت کاملاً خودکار توسط سایت شما انجام میشود، دیگر تفاوت این است که انجام این کار توسط منشی نمی باشد.

راه اندازی کسب و کار اینترنتی

بهترین روش در آمد از طریق اینترنت چیست؟

  • کسب درآمد از شبکه های اجتماعی : محبوب ترین شبکه های اجتماعی در ایران اینستاگرام و تلگرام است، تعداد زیادی کاربر برای تبلیغات و جذب مشتری دارد، شما می توانید به صورت مستقیم بدون نیاز به طراحی سایت مستقیماً از طریق  این دو رسانه خدمات و کالای خودر را در عرصه ی فروش قرار دهید.
  • راه اندازی فروشگاه اینترنتی : شما اگر تولید کننده هستین و محصول خاصی را تولید می کنید با ایجاد کردن یک سایت می توانید محصولات خود را در سطح وسیعی در سرتاسر کشور قابل دسترس قرار بدین و در هر زمانی امکان فروش محصولات خود را داشته باشید، اگر سایت داشته باشید جای نگرانی برای جذب مشتری نخواهید داشت، کافی است در موتور های جستجوگر تمرکز  بر روی بهینه سازی سایت کرده و از طریق خود گوگل مشتریان خود را جذب می کنید.
  • همکاری در فروش : همکاری در فروش به این معناست که در سایتی عضو شده و به عنوان بازاریاب سعی در فروش محصولات از طریق لینک اختصاصی خود داشته باشید.
  • تهیه محتوای آموزشی و فروش آنها :شما می توانید ویدئو های آموزشی در زمینه مورد نظر تهیه کنید و اقدام به فروش کنید، اگر برنامه نویس هستید در زمینه سئو فعالیت دارید یا اینکه در زمینه صنایع دستی، کافی است کمی هزینه کنید و با تهیه تجهیزات خودتان شروع به ساخت فیلم آموزشی کنید.

چرا کسب وکار اینترنتی، گزینه ای مناسب است؟

  • بدون نیاز به داشتن سرمایه برای انجام کار
  • همیشه می توان در دسترس بود، دسترسی همیشگی وجود دارد.
  • از صفر می توان شروع کرد.
  • استفاده از وسایل معمولی و دم دستی
  • برای انواع حیطه های کاری به راحتی قابل اجراست.
  • باز دهی بسیار مناسبی دارد.

چطوری مدیریت شبکه  می تواند بعنوان شغل باشد؟

اگر یکی از سایت های کاریابی را باز کنید، عنوان شغلی مدیریت شبکه های اجتماعی را می بینید، درآمدی که برای اینکار است بین 1میلیون تا 4میلیون می باشد، معمولاً شرکت ها و سازمان ها مهارت زیادی برای فعالیت در این شبکه ها ندارند، بنابراین، مدیریت و مسئولیت را برعهده ی شخص دیگری قرار می دهند.

اگر مهارت کار با شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام یا تگرام و همچنین بقیه ی شبکه ها دارید می توانید از آن منبع درآمدی برای خود قرار دهید، می توانید به عنوان شغل دوم قرار داده و یا اینکه پروژه بگیرید و آن را مدیریت کنید.

مزایای کسب وکار اینترنتی چیست؟

ارائه کردن خدمات به طور 24ساعته : از این طریق شما می توانید همیشه انلاین باشید و کار خود را برای فروش انجام دهید.

داشتن مدیریت راحت وکامل : شما به عنوان مدیر کسب و کار آنلاین به راحتی می توانید بر روی کل خدمات نظارت مستقیم داشته باشید و گزارش های کامل و دقیق از عملکرد را دریافت کنید.

افزایش روز افزون مردم به گرایش خرید اینترنتی : امروزه مردم بسیاری از فروشگاه های اینترنتی خرید می کنند، این باعث موفقیت های کسب و کار اینترنتی می شود.

تبلیغات و جذب مشتری با هزینه ی کمتر : با توجه به فعالیت های تجاری سنتی نسبت به کسب و کار آنلاین از هزینه ی کمتری برای جذب مشتری برخورد است.

ارائه خدمات در حجم زیاد : با استفاده از وب می توانید خدمات را به طور یک زمان به هزاران نفر ارائه دهید.

چند برابر شدن در آمد : در فروشگاه های سنتی اگر بخواهید گسترش دهید بسیار پر هزینه و زمان بر است، ولی در کسب وکار اینترنتی با چند کلیک بخش های جدیدی را به فروشگاه خود می توانید اضافه کنید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://academygohari.com/?p=1168
اشتراک گذاری:
academygohari
آکادمی گوهری خواهان پیشرفت شماست
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد در خانه بدون سرمایه 100درصد واقعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.