0
0

نذری کرونایی برای ارتقاء کسب و کارها

آیا کسب و کارتون تو این شرایط کرونا دچار افت شده و درامدتان کاهش پیدا کرده؟ نگران نباشید آکادمی گوهری همراه شماست تا با روش هایی که پیش روی شما میگذاره ان شاءالله درامدتونو بیشتر کنید!

نذری کرونایی برای ارتقاء کسب و کارها هدیه کوچکیست برای شما هموطنان عزیز که با دل و جان تقدیم شما میکنیم و امیدواریم بتوانید این شرایط سخت اقتصادی که کرونا هم مزید بر علت شده میزان درامدتان کاهش پیدا کند را به خوبی و خوشی پشت سر بگذارید.

نذری کرونایی برای ارتقاء کسب و کارها
نذری کرونایی برای ارتقاء کسب و کارها
نذری کرونایی برای ارتقاء کسب و کارها
نذری کرونایی برای ارتقاء کسب و کارها
نذری کرونایی برای ارتقاء کسب و کارها

کمک به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا با پیشنهادهای رایگان

شما عزیزان می توانید متن یا بنر تبلیغ کسب و کار یا پیج اینستاگرامتون را به دایرکت پیج تبلیغات خوب ارسال کنید تا به صورت رایگان براتون استوری کنند.

آی دی پیج:

adsgood.ir@

همچنین میتوانید در سایت زیر آگهی خود را به صورت کاملا رایگان منتشر کنید.

آگهی رایگان شما به صورت کاملا رایگان به آگهی ۶ستاره تبدیل خواهد شد و آگهی ۲ستاره شما به صورت کاملا رایگان به ۸ ستاره تبدیل خواهد شد.

www.adsgood.ir

مشاوره کسب و کار کاملا رایگان با مهندس امیر گوهری در دایرکت اینستاگرام آکادمی گوهری

لطفا جهت دریافت مشاوره رایگان نام خود به همراه توضیح در مورد نوع و شرایط کسب و کارتان و مشکل بوجود آمده را در دایرکت شرح دهید و مهندس گوهری در اولین فرصت در دایرکت شما را راهنمایی خواهند کرد.

آی دی پیج:

academygohari@

ارائه خدمات طراحی سایت و سئو سایت و تبلیغات گوگل برای پیشرفت کسب و کار شما با تخفیف باورنکردنی فقط برای ۱۰ نفر برای اطلاعات بیشتر و مشاوره خدمات با شماره زیر تماس بگیرید

۰۹۱۰۶۶۲۱۰۲۲

ارائه پنل پیامک حرفه ای با بانک اطلاعات مشاغل به شرط دلیوری و با تمام امکانات پنل های حرفه ای پیامک در ایران

(جهت دریافت پنل پیامک حرفه ای فرم زیر را با دقت پرکنید)

  • انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.

پنل پیامک حرفه ای که تقدیم شما میکنیم با تعرفه ارسال هر پیامک با ۶۰کاراکتر ۱۶ تومان می باشد که به دلیل به شرط دلیوری بودن پیامک ها طرفدار زیادی دارد به اینصورت که اگر شما مثلا ۱۰هزار پیامک ارسال کنید و تعدادی از گوشی ها خاموش باشد و یا دریافت پیام تبلیغاتی را بلاک کرده باشند به عنوان مثال ۴۰۰۰پیامک برگشت داده خواهد شد و مجدد میتوانید به دیگر کاربران پیام خود را ارسال کنید.

این پنل دارای بانک اطلاعات اصناف در کل ایران و ارسال از روی نقشه به کل مناطق تهران و امکانات دیگری مثل دفترچه تلفن و… می باشد.

این شرایط را فراهم آوردیم تا کمکی به هموطنان عزیزمان کرده باشیم باشد که شما هم با دعای خیر خود ما را در این راه کمک کنید، امیدواریم این نذری کرونایی برای ارتقاء کسب و کارها برای کسب و کار شما نیز تاثیرگذار باشد و درامدتان افزایش پیدا کند.

این روزها هم میگذره فقط امیدتو از دست نده دوست من